Kails Bodywork

Ievads

Kaila masāža un kaila ķermeņa kopšana ir divi lieliski veidi, kā panākt pilnīgu relaksāciju. Abi ietver masāžas paņēmienu izmantošanu, lai mazinātu spriedzi un stresu, kā arī ķermeņa pakļaušanu pieskārienam. Lai gan tiem ir dažas līdzības, starp kaila masāžu un neapbruņotu ķermeņa apdari ir dažas galvenās atšķirības, par kurām jums jāzina, pirms izvēlaties sev piemērotāko.

Šajā rakstā mēs izpētīsim kaila masāžas un kaila ķermeņa kopšanas priekšrocības, kā arī sīkāk aplūkosim atšķirības starp abiem. Mēs arī sniegsim dažus padomus, kā izvēlēties sev piemērotāko ārstēšanu.

 

Kas ir kaila masāža un kaila ķermeņa veidošana?

Ir dažādi kaila masāžas veidi un kaila ķermeņa apstrāde, taču tie visi ietver gan devēja, gan saņēmēja kailu. Nuru masāža ir erotiska masāža, kas parasti ietver visu ķermeni contrīkojas starp devēju un saņēmēju, un abas puses ir kailas. Esalēna masāža ir ķermeņa darba veids, kas apvieno psiholoģiju un kailumu.

Neatkarīgi no tā, kādu kaila masāžas veidu vai neapbruņotu ķermeni jūs izvēlaties, mērķis ir viens: panākt pilnīgu relaksāciju un atbrīvot jebkuru stresu vai spriedzi, ko jūs varētu justies.

 

Kaila virsbūves priekšrocības

Ir daudz priekšrocību, saņemot neapbruņotu virsbūvi. Visredzamākā ir relaksācijas un labsajūtas sajūta, kas rodas, pieskaroties un masējot neseksuālā veidā. Turklāt tas ļauj pārvarēt enerģētiskos un seksuālos aizsprostojumus, jo enerģijas pārnešana ir jaudīgāka, ja ceļā netraucē apģērbs.

Savā ziņā varētu teikt, ka kaila masāža ir seksuāli stimulējoša. Tomēr galvenā uzmanība tiek pievērsta nevis dzimumorgānu stimulācijai, bet gan potenciālās seksuālās enerģijas pārvēršanai kinētiskā enerģijā, ko var virzīt uz personīgo izaugsmi un dziedināšanu. Galu galā tas ir atkarīgs no jumsethvai vēlaties izjust uzbudinājumu vai nē – izvēle ir pilnībā jūsu.

 

Populāri kailu masāžas veidi un kaila ķermeņa kopšana

Tātad, jūs interesē kaila masāža un kaila ķermeņa kopšana? Lieliski! Ir daži populāri kaila masāžas un neapbruņotu ķermeņa veidu veidi, kurus mēs izpētīsim šajā rakstā.

Berzēt un saspiest erotiskā masāža silto eļļu izmantošana ir viens no populārākajiem kaila masāžas veidiem. Šāda veida masāžas laikā masiere izmantos rokas un ķermeni, lai stimulētu jūsu erogēnās zonas. Tas parasti ietver siltu eļļu izmantošanu, lai palīdzētu slīdēt.

Vēl viens populārs kailmasāžas veids ir ķermeņa-ķermeņa masāža. Izmantojot šo pieeju, masiere kļūs pilnīgi kaila un izmantos savu ķermeni, lai berzētu pret jūsējo. Šo masāžas veidu bieži sauc par Nuru masāžu.

Tantriskā masāža ir praktiska, enerģiska pieeja ķermeņa darbam, kuras izcelsme ir Indijā. Šajā masāžas veidā masiere izmantos rokas, pirkstus, plaukstas, elkoņus, ceļgalus un pēdas, lai manipulētu ar enerģijas ceļiem jūsu ķermenī.

 

Ko sagaidīt, apmeklējot kailu masāžu vai kaila ķermeņa kopšanas sesiju

Tātad, ko jūs varat sagaidīt, veicot kailmasāžas vai kailas ķermeņa kopšanas sesiju? ContRetos gadījumos tiek uzskatīts, ka profesionālai masāžai nav nepieciešams kailums, lai tā būtu efektīva. Patiesībā lielākajā daļā spa ir stingra kailuma aizlieguma politika saviem terapeitiem un klientiem. Tomēr, ja jums tas patīk, kaila masāža var būt lielisks veids, kā atpūsties un relaksēties.

Kaila masāža var būt gan relaksējoša, gan uzmundrinoša. Terapeits parasti izmanto vieglus sitienus pa visu ķermeni, lai mazinātu muskuļu sasprindzinājumu un stresu. Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka masāža nav paredzēta seksuāli stimulējošai, citiem vārdiem sakot, tā neietver nekādas "papildus". Ja tas ir tas, ko meklējat, lūdzu, meklējiet cita veida pakalpojumu!

 

Kā izvēlēties pieredzējušu praktizētāju kaila masāžas vai kaila ķermeņa kopšanas sesijai

Ja meklējat pieredzējušu praktizētāju, kas jums palīdzētu ar a nude masāža vai neapstrādātas ķermeņa sesijas laikā, ir dažas lietas, kas jāpatur prātā. Pirmkārt, pārliecinieties, ka sesija ir VISMAZ 1.5 stundu gara, jo ar īsāku saturu var nepietikt, lai pilnībā izpētītu šīs metodes. Jums arī jāapzinās, ka šāda veida masāža un ķermeņa kopšana var būt seksuāli stimulējoša, tāpēc pārliecinieties, ka jums ir atvērts dialogs ar savu ārstu, lai viņš saprastu jūsu robežas un intereses.

Visbeidzot, ja jūs interesē seksoloģiskais ķermeņa darbs, meklējiet kādu, kas praktizē apmācību "Hands On, Hands In"ethlai nodrošinātu, ka jūsu ārstēšana ir īpaši pielāgota jūsu vēlmēm un vajadzībām. Ņemot vērā šos padomus, jūs varēsiet atrast pieredzējušu praktizētāju, kurš var nodrošināt perfektu kailmasāžas vai kaila ķermeņa apstrādes seansu maksimālai relaksācijai.

 

Drošība, robežas un etiķete, kas jāņem vērā, eksperimentējot ar kailu masāžu un kailu ķermeņa apdari

Ja vēlaties izpētīt kaila masāžu un neapbruņotu ķermeni, ir svarīgi saprast ar to saistīto drošību, robežas un etiķeti. Pirmkārt, esiet drošs, ka jūsu terapeits nekad neatklās savas ģimenes dārglietas masāžas laikā. Pieskaršanās vai kailums ir saistīts tikai ar holistiskās masāžas terapiju, taču šīs aktivitātes nav obligātas katrā seansā.

Atkarībā no komforta līmeņa varat izvēlēties, vai masāžas laikā valkāt apakšveļu vai palikt pilnīgi kailam. Masāžas laikā ir svarīgi arī noteikt skaidras robežas. Kāda veida pieskāriens tiks apmainīts? No kādām ar seksualitāti saistītām darbībām vajadzētu izvairīties? Sesijas laikā noteikti sazinieties ar savu terapeitu, lai jūs varētu justies ērti un atpūsties.

 

Secinājumi

Īsāk sakot, ja jūs interesē kaila masāža vai kaila ķermeņa kopšana, to noteikti ir vērts izpētīt. Pieredze var būt neticami relaksējoša un atjaunojoša, un tas var būt lielisks veids, kā sazināties ar savu ķermeni.

Tikai noteikti iepriekš veiciet izpēti, lai atrastu cienījamu praktizētāju, un ievērojiet masāžu vai ķermeņa kopšanas sesiju, jo tā ir paredzēta kā relaksējoša un intīma pieredze.

 

Jaunākie saraksti

Masāžas veidi

Jaunākās ziņas