Masāža pāriem

Ievads

Beidzot nedēļas nogalē esi viens — bez bērniem, bez darba. Ko tu gribi darīt? Kā būtu ar relaksējošu pāru masāžu?

 

At Rubpage, mēs piedāvājam pāriem masāžas, kas ir paredzētas, lai palīdzētu jums atbrīvoties no stresa un atjaunot saikni. Mūsu masāžas terapeiti izmanto dažādas metodes, lai palīdzētu jums justies vislabāk, tostarp zviedru masāžu, dziļo audu masāžu un aromterapiju.

 

Tātad, kāpēc gan nepieteikt sesiju jau šodien un izbaudīt tik nepieciešamo atpūtu? Mēs apsolām, jūs to nenožēlosit.

 

Ievads pāru masāžā

Nav noslēpums, ka masāža sniedz ārstnieciskus un ārstnieciskus mērķus prātam un ķermenim, tāpēc nav brīnums, ka pāri pievēršas šai relaksējošajai procedūrai, lai kopā atpūstos.ether. A pāru masāža parasti tiek piedāvāta privātā telpā uz blakus galdiņiem, tāpēc masāžu var saņemt abas personas vienlaikus. Tas ļauj iegūt intīmāku pieredzi un ļauj sazināties ar savu partneri dziļākā līmenī.

 

Pāru masāžas priekšrocības

Kas var būt romantiskāks par pāru masāžu? Tas ne tikai piedāvā iespēju kaut ko piedzīvotethjaunu un aizraujošu kopāethem, bet tam ir arī dažas spēcīgas priekšrocības jūsu attiecību saitēm.

 

Jaunākie pētījumi liecina, ka pāru masāžas atbrīvo oksitocīnu, kas pazīstams arī kā mīlestības hormons. Šis hormons ir saistīts ar laimi, mīlestību un pieķeršanos, tāpēc tas ir ideāls veids, kā noslēgt romantisku dienu vai vakaru.

 

Atrodiet pieredzējušu terapeitu jūsu pāra masāžai

Domājot par pāru masāžām, jūs, iespējams, iztēlojaties divus cilvēkus, kas atpūšas un bauda masāžu blakus. Bet vai zinājāt, ka katrs cilvēks savu masāžu parasti saņem no cita terapeita?

 

Ir svarīgi, lai jūsu pāra masāžai būtu pieredzējis terapeits. Tas ir tāpēc, ka terapeitam tas ir jāspēj adapt savu masāžu, lai apmierinātu abu pāra cilvēku vajadzības. Viņiem būs arī jāzina par jebkādām traumām vai veselības problēmām, kas varētu būt kādam no jums.

 

Sākotnējā konsultācija ir arī lieliska iespēja abiem cilvēkiem dalīties savos sesijas mērķos.

 

Varbūt viens cilvēks vēlas relaksējošu masāžu, bet otrs vēlas atbrīvoties no muskuļu sasprindzinājuma. Šo mērķu apspriešana augšupont palīdzēs terapeitam pielāgot masāžu tieši jums.

 

Vai vēlaties rezervēt sava pāra masāžas tikšanos? Pēc tam pārliecinieties, vai esat gatavs drošai un patīkamai pieredzei.

 

Valkājiet ērtu, brīvu apģērbu, lai jūsu terapeits varētu veikt zviedru masāžas sitienus, neberžos pret stingru audumu. Ja jums ir kādas bažas vai pašreizējie apstākļi, noteikti iepriekš pārrunājiet tos ar savu terapeitu.

 

Papildus ieguvumiem fiziskajai veselībai, ko nodrošina palielināta asinsrite, relaksācija un stresa mazināšana, masāža var sniegt arī garīgās un attiecību priekšrocības, piemēram, kopīgu emocionālo saikni un uzlabotu komunikāciju. Nemaz nerunājot par to, ka tā ir vienkārši jautra randiņa aktivitāte!

 

Tāpēc uz priekšu speriet šo mazo soli pašaprūpei un ieguldiet pāra masāžā jau šodien.

 

Piedāvātie masāžas veidi plkst Rubpage

Vai jūs un jūsu otrā pusīte meklē mazliet laika prom no ikdienas steigas un burzmas? Rubpage piedāvā astoņus dažādus pāru masāžas veidus, kas noteikti būs tieši tas, kas jums nepieciešams. Whethvai jūs meklējat relaksējošu zviedru masāžu, dziļo audu masāžu, lai mazinātu spriedzi un sāpes, vai visu astoņu kombināciju, Rubpage vai tu esi apdrošināts?

 

Un kļūst labāk! Visām pāru masāžām ir iekļauta bezmaksas aromterapija un ēterisko eļļu izmantošana vēl svētlaimīgākai pieredzei. Turklāt Riverview zonā ir pieejamas pat masāžas un sejas kopšanas paketes, ja meklējat vēl vairāk palutināšanas.

 

Tad kāpēc gaidīt? Sarunājiet tikšanos ar masieri  šodien palutināt sevi un savu partneri ar neaizmirstamu pāru masāžu.

 

Padomi veiksmīgai pāru masāžas pieredzei

Vai esat gatavs rezervēt pāru masāžu sev un savam īpašajam cilvēkam? Šeit ir daži padomi, kā pārliecināties, ka masāžas pieredze ir pēc iespējas relaksējoša un neaizmirstama.

 

Pirmkārt, noteikti ieplānojiet tikšanos vēlā pēcpusdienā/agrā vakarā, lai nodrošinātu, ka esat pēc iespējas atslābāks un bez stresa. Ieteicams arī pirms masāžas nomazgāties dušā, jo tas palīdzēs padarīt jūsu ādu jutīgāku pret masāžas laikā izmantotajiem produktiem un paņēmieniem. Visbeidzot, pārliecinieties, ka abi valkājat ērtu apģērbu, kas ļaus jūsu terapeitam brīvi pārvietot rokas pa ķermeni (taču nekautrējieties paturēt visas jūsu rotaslietas).

 

Sekojot šiem padomiem, jūs varat atbrīvoties no jebkādām raizēm un raizēm un patiesi izbaudīt katru šīs īpašās pieredzes minūti kopā ar savu otro pusīti!

 

Secinājumi

Iedomājieties: jūs un jūsu partneris, abi tikko nomazgājušies, guļat blakus uz masāžas galdiem vāji apgaismotā telpā. Fonā skan maiga mūzika, un gaisu piepilda ēterisko eļļu smarža. Jūs abi jūtaties dziļi relaksēti un svētlaimīgi, kad jūsu masiere trenē muskuļus.

 

Ja tas izklausās pēc sapņa piepildījuma, tad jums ir jāpārbauda Rubpage. Mēs piedāvājam pāru masāžas dažādos apstākļos, lai jūs varētu atrast sev piemērotāko. Whethjūs meklējat romantisku atpūtu vai vienkārši vēlaties atpūsties kopāethe, mēs esam jums piedāvājuši perfektu masāžu.

 

Kāpēc gan nepamēģināt mūs šodien? Jūs to nenožēlosiet! 

Jaunākie saraksti

Masāžas veidi

Jaunākās ziņas