Jutekliska masāža

Kā veikt juteklisku visa ķermeņa masāžu 

Pieskāriena sajūta ir ārkārtīgi svarīga seksualitātei un jutekliska masāža. Jutekliskā masāža ir veids, kā iekļaut pieskārienu sajūtu seksuālajā darbībā. To izmanto pāri visā pasaulē, lai uzlabotu romantisko un seksuālo dzīvi. Papildus seksuālajiem aspektiem jutekliskā masāža sniedz arī ieguvumus veselībai. Definīcija Jutekliskā masāža ir roku un ķermeņa izmantošana, lai stimulētu partnera pieskārienu sajūtu. To uzskata par veidu, kā vienlaikus atslābināties un uzbudināt abus pāra locekļus, un to parasti uzskata par veselīgu veidu, kā uzlabot pāra seksuālo dzīvi. Ieguvumi ietver tuvības uzlabošanos starp pāriem un mīlēšanās uzlabošanu. Vēsture Jutekliskās masāžas vēsture ir ārkārtīgi gara.

 

 

Šis pieskārienu veids bija plaši izplatīts austrumu kultūrās, tostarp Ķīnā un Indijā, jau pirms 1,500 līdz 2,000 gadiem. Indijā, sīpašas jutekliskās masāžas formas, piemēram, tantriskā masāža, tika izstrādātas, lai iekļautu gan garīgo, gan fizisko aspektu. Kamēr Rietumu pasaulē masāža galvenokārt tradicionāli tika izmantota ārstnieciskiem vai ārstnieciskiem nolūkiem, nevis jutekliskumam, mūsdienu pāri no jauna atklāj masāžas izmantošanu kā seksualitātes daļu. Instrumenti Jutekliskai masāžai izmantotie instrumenti, ja vēlas, masāžā var iekļaut dažādas sajūtas. 

 

Daudzi cilvēki izmanto īpašas eļļas vai krēmus, kas paredzēti masāžai. Daži no šiem contain smaržas, kas palīdz atslābināties vai stimulēt saņēmēju, savukārt citas ir vienkāršas eļļas, piemēram, pamata mandeļu eļļa, kas palīdz uzturēt dāvinātāja roku kustību pār saņēmēja ķermeni gludu un plūstošu. Daži cilvēki, kas veic juteklisku masāžu, iekļauj priekšmetus ar dažādu tekstūru, lai palielinātu masāžas sajūtas. Tie var ietvert spalvas vai dažāda veida audumus, piemēram, zīdu vai samtu. Saistītie LeafTv raksti Kas ir Kalifornijas masāža?

Featured saraksti

Kādas ir pilna ķermeņa masāžas priekšrocības? 

Jutekliskajā masāžā var izmantot vairākas tehnikas. Daži no populārākajiem ir vēdekļa sitieni, apļa sitieni un stiepšanās sitieni. Parasti jutekliskā masāža sāksies ar mīkstākiem insultu variantiem, lai nomierinātu un atslābinātu saņēmēju un pārietu uz stronlabāk vai grūtāk, masāžas gaitā. Fizioloģiskie efekti Jutekliskā masāža ir veselīga un seksīga, un fiziskā ietekme kļūst par daļu no pieredzes. Jutekliskā masāža uzlabo asinsriti visā ķermenī. Tas arī samazina korti līmenisol, stresa hormonu, organismā un palielina oksitocīna, hormona, kas saistīts ar pieķeršanās un saiknes sajūtu, līmeni. Regulāra masāža var arī uzlabot imūnsistēmu un uzlabot vispārējo veselību.

 

Metodes 

Jutekliskās masāžas instrumenti, ja vēlas, masāžā var iekļaut daudz dažādu sajūtu. Daudzi cilvēki izmanto īpašas eļļas vai krēmus, kas paredzēti masāžai. Daži no šiem contain smaržas, kas palīdz atslābināties vai stimulēt saņēmēju, savukārt citas ir vienkāršas eļļas, piemēram, pamata mandeļu eļļa, kas palīdz uzturēt dāvinātāja roku kustību pār saņēmēja ķermeni gludu un plūstošu. Daži cilvēki, kas veic juteklisku masāžu, iekļauj priekšmetus ar dažādu tekstūru, lai palielinātu masāžas sajūtas. Tie var ietvert spalvas vai dažāda veida audumus, piemēram, zīdu vai samtu. Saistītie LeafTv raksti Kas ir Kalifornijas masāža? Kā veikt juteklisku visa ķermeņa masāžu Dažādi jutekliskās masāžas terapijas veidi Kādas ir visa ķermeņa masāžas priekšrocības? Kā sievietei veikt juteklisku masāžu.

Kā sievietei veikt juteklisku masāžu 

Iestatiet noskaņojumu, dodiet, negaidot, ka saņemsiet, un sāciet maigi un maigi, laika gaitā virzoties uz dziļāku, jutekliskāku pieskārienu. Kad veikt juteklisku masāžu Jutekliskā masāža var būt apsveicama stresa vai miera laikā. Izlasiet sava partnera ķermeņa valodu un nosakiet labāko laiku. Jums vajadzētu arī runāt ar savu partneri un pateikt viņam, ka vēlaties viņiem sniegt šo romantisko masāžu. Kādi priekšmeti ir nepieciešami, lai veiktu juteklisku masāžu? – Ērta telpa – Masāžas eļļa vai losjons – Dvieļi tīrīšanai – Palagi vai segas drapēšanai un siltumam – Relaksējoša mūzika.

Jutekliskās masāžas vēsture ir ārkārtīgi gara. Šis pieskārienu veids bija plaši izplatīts Austrumu kultūrās, tostarp Ķīnā un Indijā, jau pirms 1,500 līdz 2,000 gadiem. Indijā tika izstrādātas īpašas jutekliskās masāžas formas, piemēram, tantriskā masāža, lai iekļautu gan garīgo, gan fizisko aspektu. Kamēr Rietumu pasaulē masāža galvenokārt tradicionāli tika izmantota ārstnieciskiem vai ārstnieciskiem mērķiem, nevis jutekliskumam, mūsdienu pāri no jauna atklāj masāžas izmantošanu kā seksualitātes daļu.Dažādi jutekliskās masāžas terapijas veidi

Jutekliskās masāžas instrumenti, ja vēlas, masāžā var iekļaut daudz dažādu sajūtu. Daudzi cilvēki izmanto īpašas eļļas vai krēmus, kas paredzēti masāžai. Daži no šiem contain smaržas, kas palīdz atslābināties vai stimulēt saņēmēju, savukārt citas ir vienkāršas eļļas, piemēram, pamata mandeļu eļļa, kas palīdz uzturēt dāvinātāja roku kustību pār saņēmēja ķermeni gludu un plūstošu. Daži cilvēki, kas veic juteklisku masāžu, iekļauj priekšmetus ar dažādu tekstūru, lai palielinātu masāžas sajūtas. Tie var ietvert spalvas vai dažāda veida audumus, piemēram, zīdu vai samtu.

 

Vēsture Vēsture jutekliska masāža ir ārkārtīgi garš. Šis pieskārienu veids bija plaši izplatīts austrumu kultūrās, tostarp Ķīnā un Indijā, jau pirms 1,500 līdz 2,000 gadiem. Indijā tika izstrādātas īpašas juteklisko masāžu formas, piemēram, tantriskā masāža, lai iekļautu gan garīgo, gan fizisko aspektu. Kamēr Rietumu pasaulē masāža galvenokārt tradicionāli tika izmantota ārstnieciskiem vai ārstnieciskiem nolūkiem, nevis jutekliskumam, mūsdienu pāri no jauna atklāj masāžas izmantošanu kā seksualitātes daļu.

Rezervējiet savu juteklisko masāžu RubPage!

Jaunākie saraksti

Masāžas veidi

Jaunākās ziņas

Trakais Nuru Londonā tagad

Slidenā Nuru masāža Londonā Ir pienācis laiks paslīdēt un šļūkt kopā ar seksīgu sievieti. Nuru masāžas saņemšana Londonā ir visintīmākā,

Lasīt vairāk »

Kā rezervēt Houston Bodyrubs tūlīt

Rezervējiet Hjūstonas ķermeņa berzes tūlīt, izmantojot vietējo Erotiskās un ķermeņa-ķermeņa masāžas direktoriju Hjūstonā, Teksasā. Šī ir ikoniska pilsēta, un tajā atrodas

Lasīt vairāk »

Kā tagad rezervēt vietnē Rub.Page?

Noklikšķiniet šeit, lai apmeklētu vietni rub.page Noklikšķiniet šeit, lai apmeklētu (rub.page) direktoriju Tas brīdis, kad jūs tiekat ierīvēts tieši īstajā vietā un tikai

Lasīt vairāk »