Slaids no ķermeņa pret ķermeni

Ievads

Iedomājieties, ka varat baudīt cita cilvēka juteklisko pieskārienu bez jebkādām stīgām. Ar ķermeņa masāžu ķermenim tas ir tieši tas, ko jūs varat piedzīvot.

Šajā rokasgrāmatā jūs iemācīsit visu, kas jums jāzina par ķermeņa masāžām līdz ķermeņa masāžām, sākot no prakses pamatiem līdz precīzākiem laba terapeita atrašanas punktiem. Mēs apskatīsim visu, sākot no tā, kā tas darbojas, un beidzot ar priekšrocībām, ko jūs varat sagaidīt.

Tātad, kasethJa esat iesācējs šajā koncepcijā vai vienkārši meklējat atsvaidzināšanas kursu, lasiet tālāk, lai iegūtu visu nepieciešamo informāciju, lai izbaudītu erotisku un relaksējošu ķermeņa masāžu.

 

Kas ir masāža no ķermeņa uz ķermeni?

Vai meklējat maksimālu atpūtu? Neskatieties tālāk par a erotiskā masāža!

Šāda veida visa ķermeņa masāža ietver abu roku izmantošanu, lai masētu katru ķermeņa collu, sākot no galvas līdz pirkstiem. Tā ir dziļi relaksējoša pieredze, kas var būt jutekliska vai erotiska atkarībā no jūsu vēlmēm.

Visa ķermeņa masāžai ir jāilgst vismaz 50 minūtes, lai jūs patiešām varētu atpūsties un ļautu izkūst visam stresam. Tātad, kāpēc gan nepieteikt sesiju jau šodien? Jūs to nenožēlosiet!

 

Ķermeņa ķermeņa masāžas veidi

Ir dažādi ķermeņa masāžas veidi, kurus varat baudīt. Visizplatītākais veids tiek saukts par Nuru masāžu. Šeit masiere izmanto visu ķermeni, lai jūs masētu, izmantojot īpašu slidenu želeju, kas palīdz slīdēt pa ādu.

Ir pieejami arī 14 citi masāžas veidi, kurus varat baudīt atkarībā no jūsu vajadzībām un vēlmēm. Tajos ietilpst zviedru masāža, dziļo audu masāža, karsto akmeņu masāža, sporta masāža, Shiatsu masāža, trigerpunktu masāža, pāru masāža un pirmsdzemdību masāža.

Masāžas no ķermeņa uz ķermeni priekšrocības: Masāža ķermenim ir neticami relaksējoša pieredze, kas piedāvā virkni priekšrocību gan prātam, gan ķermenim.

Pētījumi liecina, ka regulāra masāža var samazināt stresa līmeni, palielināt relaksāciju, uzlabot asinsriti, enerģijas līmeni un modrību, kā arī pat pazemināt sirdsdarbības ātrumu un asinsspiedienu. Īsāk sakot, tas ir ideāls veids, kā atpūsties pēc garas dienas un atjaunot ķermeņa un prāta līdzsvara sajūtu.

 

 

Kā sagatavoties ķermeņa masāžas sesijai

Pirms sākat ķermeņa–ķermeņa masāžas sesiju, ir dažas lietas, ko vēlaties darīt, lai sagatavotos. Pirmkārt, apmēram stundu pirms masāžas pārliecinieties, ka esat pietiekami hidratēts un esat paēdis vieglu maltīti. Pēc tam ģērbieties ērtā apģērbā, kas sesijas laikā ļauj ķermenim brīvi kustēties. Ir svarīgi arī ierasties 10 minūtes agrāk, lai ar savu terapeitu varētu apspriest visus jautājumus vai bažas.

Kad esat apmeklējis masāžas sesiju, veltiet laiku, lai paziņotu par savām vajadzībām un atslābinieties procesā. Ļaujot savam terapeitam uzzināt, kuras ķermeņa vietas ir saspringtas vai sāpīgas, palīdzēs viņam pielāgot sesiju, lai iegūtu maksimālu labumu. Apguloties, atbrīvojieties no satraukuma vai stresa un vienkārši atpūtieties baudas un relaksācijas sajūtās, ko sniedz ķermeņa masāža.

 

Paraugprakse, veicot ķermeņa masāžu

Tagad, kad zināt, ko sagaidīt no ķermeņa masāžas uz ķermeņa, apskatīsim dažas labākās prakses, kad saņemat to. Pirmkārt, ir svarīgi uztvert pieredzi un neēst tieši pirms masāžas. Tā kā šis masāžas veids ir ļoti juteklisks, pilns vēders var radīt neērtības seansa laikā.

Lai gūtu maksimālu labumu no masāžas, izveidojiet noskaņojumu ar nomierinošu mūziku un svecēm. Tas palīdzēs jūs atslābināties un terapeitam būs vieglāk īstenot savu burvību. Tāpat noteikti pēc tam paņemiet līdzi kādu uzkodu. Ķermeņa masāžas var būt diezgan nogurdinošas, un uzkodas, lai pēc tam uzpildītu degvielu, palīdzēs atjaunot daļu enerģijas.

 

 

Bieži uzdotie jautājumi par ķermeņa masāžu

Vai domājat izmēģināt ķermeņa masāžu? Šis masāžas veids ir balstīts uz jūsu individuālajām vajadzībām, un to var pielāgot, lai mazinātu muskuļu sasprindzinājumu, nomierinātu sāpošās locītavas un palīdzētu stiprināt imūnsistēmu. Lasiet tālāk, lai uzzinātu dažas atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par šāda veida masāžas terapiju!

Cik ilgi ilgst visa ķermeņa sesija? Parasti visa ķermeņa sesija ilgs aptuveni vienu stundu. Ir svarīgi informēt terapeitu, ja ir noteiktas jomas, kurām jāpievērš lielāka vai mazāka uzmanība nekā pārējām.

Vai ķermeņa masāža palīdz atpūsties? Jā! Ir zināms, ka ķermeņa masāža palīdz mazināt stresu un spriedzi, kā arī samazina sāpes, kas saistītas ar hroniskām slimībām vai traumām. Turklāt tas ir lieliski piemērots arī atpūtai un vispārējās labsajūtas uzlabošanai!

 

Secinājumi

Tātad jums ir: viss, kas jums jāzina par Nuru masāža. Var šķist, ka tas ir daudz, taču, kad būsit to izmēģinājis, sapratīsit, kāpēc tas ir tik populārs. Tā ir unikāla pieredze, kas var likt jums justies neticami, un to noteikti ir vērts mēģināt vismaz vienu reizi savā dzīvē.

Saņemiet taju masāžu Lielbritānijā jau šodien. Refleksoloģija ASV. Refleksoloģija koncentrējas uz spiediena punktiem rokās, pēdās, ausīs un sejā, nevis mugurā, un tā ir ļoti izplatīta Apvienotajā Karalistē.

Tas var palīdzēt uzlabot asinsriti un izārstēt sāpes. Sporta masāža UKA sporta masāža ir līdzīga dziļo audu masāžai, taču tā ir vairāk vērsta uz saistaudu un muskuļu šķiedru sakārtošanu, lai izvadītu toksīnus. Biežas nodarbības var samazināt traumu risku un palielināt elastību. Saņemiet sporta masāžu Apvienotajā Karalistē jau šodien. Nesenie meklējumi. Visa ķermeņa masāža, taju masāža, visa ķermeņa masāža, ķermeņa masāža, sporta masāža, zviedru masāža

Jaunākie saraksti

Masāžas veidi

Jaunākās ziņas