Erotiskais ķermeņa rubs

Jūs apsverat iespēju izmēģināt erotisku ķermeņa berzi. Izcila izvēle! Bodyrub var būt lielisks veids, kā izpētīt savu seksualitāti un izbaudīt pārsteidzošu prieku. Bet, pirms rezervējat šo sesiju, ir dažas lietas, kas jums jāzina.

Šajā rakstā mēs sniegsim jums zemāku informāciju par to erotiskā masāža. Ko gaidīt, kā sagatavoties un ko darīt, kad pienāks laiks. Mēs arī atbildēsim uz dažiem visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par bodyrubs. Tāpēc lasiet tālāk un sagatavojieties pārsteidzošai pieredzei.


Kas ir erotisks ķermeņa rublis?

Tātad jūs domājat par erotiskā ķermeņa berzes izmēģināšanu? Nu ko, apsveicu! Jūs gaida jutekliska un terapeitiska pieredze, kas nav līdzīga nevienai citai.

Erotiskā ķermeņa berze parasti sākas kā parasta masāža, kad jūsu masiere lūdz jūs izģērbties un apgulties uz galda. Tomēr tas ātri pārvēršas par somuethkļūst intīmāka un jutekliskāka. Bodyrub seanss ir paredzēts, lai to izbaudītu abi partneri, un tā nav seksuāla rakstura.

Erotiskā masāža izmanto masāžas paņēmienus, lai stimulētu erogēnās zonas jūsu partnera ķermenī. Šāda veida masāža bieži tiek uzskatīta par pilna seksa priekšteci, tāpēc sagatavojieties intensīvi patīkamai pieredzei.


Erotiskā ķermeņa berzes priekšrocības

Ja jūs esat uz žoga par whethvai neizmēģināt erotisko ķermeņa berzi, ļaujiet mums dalīties ar dažām priekšrocībām, kas, mūsuprāt, jums patiks.

Pirmkārt un galvenokārt, erotisks bodyrub var uzlabot jūsu imūnsistēmu. Kurš gan nevēlas justies veselīgāks? Turklāt erotiskie bodyrubs var palīdzēt mazināt sāpes. Ja jums ir bijusi gara diena darbā, jūs zināt, ka mājās jūs gaida relaksējoša ķermeņa berze.

Vissvarīgākais ir tas, ka erotisks bodyrub var stiprināt saikni starp partneriem. Nekas netuvina partnerusether gluži kā izpētīt vienam otra ķermeni un ļauties savstarpējai baudai.


Dažāda veida erotiskie ķermeņa rubļi

Zviedru masāža ir vispopulārākais erotiskā ķermeņa berzes veids, un ir viegli saprast, kāpēc. Šis masāžas veids sastāv no pieciem pamata gājieniem: effleurage, petrisage, taptement, berze un vibrācija. Katra kustība ir paredzēta, lai mazinātu spriedzi un uzlabotu asinsriti.

Ja meklējat jutekliskāku pieredzi, iespējams, vēlēsities izmēģināt ķermeņa slīdošo masāžu. Šis masāžas veids ir lieliski piemērots vīriešiem, kuriem patīk taustes sajūta. Masiere izmantos savu ķermeni, lai slīdētu pa ādu, nodrošinot unikālu erotisku sajūtu.

Ja jūs meklējat kāduethmazliet eksotiskāk, tantras masāža var būt ideāla izvēle jums. Šāda veida masāža ir balstīta uz pārliecību, ka seksuālā enerģija ir visa dzīvības spēka sakne. Tādējādi masiere izmantos visu ķermeni, lai stimulētu jūsu sajūtas un atvērtu jūsu čakru punktus.


Kā sagatavoties erotiskajam ķermeņa nobrāzumam

Tagad, kad jūs zināt, ko sagaidīt no erotiskā ķermeņa berzes, ir pienācis laiks uzzināt, kā tam sagatavoties. Labākais veids, kā to izdarīt, ir iestatīt noskaņojumu. Jūs varētu iedegt dažas sveces, aptumšot gaismu un ieslēgt juteklisku mūziku. Kad atmosfēra ir piemērota, ir pienācis laiks izpūst masāžas eļļu!

Sāciet lēnām un ejiet līdzi plūsmai. Ja jūs nekad iepriekš neesat lietojis erotisku ķermeņa berzi, sākumā tas var būt biedējoši, taču neuztraucieties! Kamēr jūs veicat savam partnerim masāžu, kas viņam patīk, viņš nepamanīs nekādas žagas jūsu tehnikā.

Lai patiešām uzsildītu lietas un sagādātu savam partnerim garšīgu našķi, varat apsvērt iespēju viņam veikt kailu masāžu. Tam noteikti vajadzētu noteikt toni mežonīga prieka un saiknes vakaram! Lai iegūtu noskaņojumu, kāpēc gan neizveidot seksīgu atskaņošanas sarakstu?


Pēcaprūpes padomi, lai nodrošinātu maksimālu prieku un relaksāciju

Tātad jūs esat pabeidzis savu erotisko ķermeņa beršanas pieredzi — ko tagad? Pēcaprūpe ir būtiska, lai maksimāli palielinātu baudu un relaksāciju! Daudzi cilvēki uzskata, ka pēc tam pavadot kādu laiku samīļojoties un pieglaudoties ar savu masāžas partneri, tas var būt lielisks veids, kā atpūsties. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad masāžas laikā izpētāt BDSM elementus. Daži vieglas verdzības mirkļi var būt neticami jutekliski un erotiski! Varat arī pārbaudīt geju masāžas ceļvedis vīriešu masieriem.

Ja jūs neesat verdzībā, tad kāpēc gan ne palutināt sevi ar greznu masāžu pēc ķermeņa berzes? Zviedru masāža var palīdzēt atslābināt muskuļus, mazināt spriedzi un uzlabot asinsriti, padarot to par ideālu aktivitāti pēc ķermeņa berzes. Protams, jūs vienmēr varat beigt nakti ar glāzi vīna vai karstas tējas tasi, lai palīdzētu jums atpūsties. Tas viss ir atkarīgs no jums!


Bieži uzdotie jautājumi par erotiskajiem ķermeņa rubļiem

Tagad, kad jūs zināt visu par erotiskā bodyrub priekiem, atbildēsim uz dažiem jūsu aktuālajiem jautājumiem. Vai tā ir taisnība, ka varu saņemt erotisko masāžu pie pretējā dzimuma masiera vai masieres? Atbilde ir JĀ! Erotiskā masāža ietver ķermeņa contdarbība starp masieri/masieri un klientu. Varat būt drošs, ka tā ir pilnīgi droša un patīkama pieredze.

Tātad, ko es varu sagaidīt erotiskās masāžas laikā? Nu, tas viss ir par relaksāciju un stimulāciju. Ar lēnajiem, jutekliskajiem glāstiem un maigajiem glāstiem erotiskā masāža var veicināt dziļas relaksācijas sajūtu, vienlaikus nodrošinot arī enerģisku seksuālās spriedzes atbrīvošanu. Un kur radās šāda veida masāža (saukta par Nuru masāžu)? Tas sākās Japānā kā relaksācijas terapijas veids.

Tagad, kad esat aprīkots ar visiem faktiem, esat gatavs izjust erotikas priekus bodyrub!


Tātad jums tas ir: viss, kas jums jāzina par erotiskā ķermeņa berzes pieredzi. Kā redzat, tas ir diezgan vienkāršs process, taču ir dažas lietas, kas jāpatur prātā, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pieredzi.

Jaunākie saraksti

Masāžas veidi

Jaunākās ziņas