Virsbūve vīriešiem

Ievads

Jūs zināt urbi. Jūs apmeklējat sporta zāli, labi pasvīstat un pēc tam dodaties mājās, jūtoties diezgan labi. Bet kā būtu, ja trenēties būtu vairāk nekā tikai trenēšanās? Kā būtu, ja no asins sūknēšanas būtu arī citas priekšrocības?

 

Tālāk mēs apskatīsim dažas priekšrocības, ko sniedz virsbūve vīriešiem. Mēs izpētīsim visu, sākot no stresa mazināšanas līdz labākam miegam un beidzot ar uzlabotu asinsriti. Un mēs pat pieskarsimies seksuālās veselības tēmai. Tātad, kasethvai jūs esat pieredzējis virsbūves profesionālis vai tikai sākat darbu, mēs ceram, ka jūs to atradīsitethjauns un informatīvs tālāk.

 

Kas ir virsbūve?

Tātad jūs domājat par nelielu virsbūves darbu. Nu ko, apsveicu! Jūs esat nonācis īstajā vietā.

 

Bodywork For Men ir lielākais resurss vīriešiem, kuri meklē vīriešu kārtas praktizētājus. Mūsu datubāzē ir vairāk nekā 10,000 XNUMX praktizētāju, tāpēc mums ir dažiethvisiem. WhethJa meklējat masāžas terapeitu, manuālo terapeitu vai akupunktūristu, mēs varam palīdzēt atrast jums piemērotāko speciālistu.

 

Ķermeņa darbs un masāžas terapija ir efektīva emocionālās atveseļošanās procesa sastāvdaļa. Tie var ne tikai palīdzēt uzlabot jūsu fizisko veselību, bet arī palīdzēt efektīvāk tikt galā ar stresa situācijām. Ja meklējat nelielu papildu atbalstu, mūsu vīriešu iegurņa grīda: uzlabotas masāžas un ķermeņa veidošanas kurss var būt tieši tas, kas jums nepieciešams.

 

Vīriešu virsbūves priekšrocības

Jūs droši vien esat dzirdējuši visādas lietas par bodyrub. Tas palīdz mazināt stresu, novērš traumas un pat uzlabo miegu. Bet vai tas atbilst hype?

Lūk, patiesība: virsbūvi noteikti ir vērts pārbaudīt. Tas var sniegt virkni priekšrocību vīriešiem, tostarp samazināt stresu, novērst ievainojumus un uzlabot miegu. Turklāt tas ir lielisks veids, kā rūpēties par savu ķermeni, un kurš gan to nevēlas?

 

Virsbūves veidi

Mūsdienās ir pieejami vairāk nekā 300 virsbūves veidu, taču ne visi no tiem ir vienādi. Tātad, kā jūs zināt, kurš no tiem ir piemērots jums?

 

Šeit ir daži no populārākajiem vīriešu virsbūves veidiem:

 

Aleksandra tehnika: šī pieeja koncentrējas uz galvas, kakla un stumbra izlīdzināšanu, un to bieži izmanto, lai ārstētu hroniskas sāpes, elpošanas problēmas un ar stresu saistītas problēmas.

 

Feldenkraiss Method: Šis method uzsver kustību un mācīšanos caur pieredzi. To bieži izmanto, lai uzlabotu stāju, elastību un koordināciju.

 

Trager pieeja: šī pieeja izmanto maigas, ritmiskas kustības, lai palīdzētu ķermenim "atlaist" un atbrīvot spriedzi. To bieži izmanto, lai uzlabotu mobilitāti, cirkulāciju un enerģijas līmeni.

 

Kad vīriešiem vajadzētu meklēt ķermeni?

Tātad, tagad, kad jūs zināt mazliet vairāk par erotiskā masāža Ņujorkā, jums var rasties jautājums, kad vīrietim tas būtu jāmeklē? Teiksim tā: ja jūs varat ērti ieiet sporta zālē un pieprasīt nomierinošu masāžu, tad jums noteikti vajadzētu pievērsties virsbūvei!

 

Profesionāla virsbūves meklēšana var palīdzēt vīriešiem mazināt stresu, atjaunot ķermeņa vitalitāti un stiprināt imūnsistēmu. Ir arī svarīgi atcerēties, ka ne visi masāžas pakalpojumi ir vienādi, tāpēc noteikti meklējiet kvalificētus speciālistus, kas piedāvā specializētus virsbūves pakalpojumus, kas īpaši pielāgoti vīriešiem.

Kopumā, ja jūs meklējat efektīvu un atjaunojošu veidu, kā saglabāt veselību un samazināt stresa līmeni, tad noteikti ir vērts apsvērt virsbūves darbu! Padomi īstā virsbūves atrašanai Tagad, kad jūs zināt vīriešu virsbūves pamatus, ir pienācis laiks izdomāt, kā atrast īsto virsbūves darbinieku.

 

Labā ziņa ir tā, ka tas nav tik grūti, kā varētu šķist. Sāciet, meklējot kvalificētu speciālistu, kas veic virsbūves darbus. Pārliecinieties, vai viņiem ir atbilstošs sertifikāts un akreditācijas dati un viņi praktizē tīros, higiēniskos apstākļos.

 

Pēc tam ir pienācis laiks izlemt, kāds virsbūves veids jūs interesē. Vai vēlaties veikt visa ķermeņa masāžu vai arī vēlaties mērķēt uz noteiktu zonu? Tas palīdzēs jums sašaurināt ideālā terapeita meklējumus.

 

Visbeidzot, pirms ķermeņa kopšanas sesijas noteikti nomazgājieties dušā — tikai gadījumā, ja jūsu terapeits nestrādā ar visaugstākajiem higiēnas standartiem!

 

Ko sagaidīt no virsbūves sesijas

Labi, ko jūs varat sagaidīt no virsbūves sesijas? Pirmkārt, tas notiek siltā un ērtā vidē, tāpēc nav jāuztraucas par aukstumu vai neērtībām. Sesija ietver darbu pie muguras, rokām, kājām, pēdām, rokām, galvas, kakla un pleciem. Lielāko daļu laika jums nebūs jāvelk drēbes; parasti vienkārši ievelcieties ērtā apakšveļā, kurā jūs neiebilstat, ka jūs redz... pat ja tas ir pie spoguļa!

 

Secinājumi

Tātad, jums tas ir. Ceļvedis par priekšrocībām virsbūve vīriešiem. WhethJa vēlaties uzlabot savu elastību, samazināt stresu vai vienkārši labi trenēties, virsbūve var palīdzēt. Vienkārši noteikti izvēlieties sev piemērotāko virsbūves veidu un konsultējieties ar speciālistu, pirms sākat jaunu darbu.

 

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata jums noderēja. Atcerieties, ka pirms jaunas vingrojumu programmas uzsākšanas vienmēr konsultējieties ar ārstu vai citu veselības aprūpes speciālistu. Un noteikti izklaidējies!

Jaunākie saraksti

Masāžas veidi

Jaunākās ziņas