Virsbūve vīriešiem

GRĀMATA Virsbūve vīriešiem Sieviešu pāri Ko sagaidīt par koučinga atsauksmēm GRĀMATA Vīrieši Sievietes Pāri Ko sagaidīt par koučinga atsauksmēm Ko sagaidīt ķermeņa darba sesijā Klienti nāk pie manis, jo vēlas paplašināt, izpētīt vai pilnīgāk iemiesot savu erotisko un seksuālo būtību.

Daži cilvēki vēlas risināt problēmu vai ierobežojumu, kas viņiem liedz nodrošināt apmierinošu seksuālo dzīvi. Citi nāk pie manis, jo tiek aicināti augt un izpētīt jaunu seksuālu vai erotisku reljefu, taču viņi nezina, kā un ar ko sākt. Citi nāk pie manis, lai apgūtu pieskārienu un tuvības prasmes, kas viņiem nekad nav mācītas.

Vēl citi nāk pie manis, jo vēlas iemācīties pārvaldīt un strādāt ar erotisko un seksuālo enerģiju savā ķermenī.

Es varu palīdzēt jums noteikt, kas varētu traucēt seksuālajai dzīvei apmierinošai dzīvei; palīdzēt jums novērtēt jūsu prāta / ķermeņa / gara savienojuma spēka / izaugsmes jomas; apspriest veidus, kā uzmundrināt seksuālo dzīvi ar jūsu ilgtermiņa partneri; vai palīdzēt droši izpētīt savas komforta zonas robežas. Es varu arī palīdzēt jums attīstīt prasmes seksa un tuvības jomā.

Absolute Discretion Manas sesijas notiek drošā, speciālā telpā, kas nodrošina jūsu anonimitāti. Ja redzēšu jūs publiski ārpus mūsu sesijām, es saglabāšu jūsu privātumu, neatzīstot jūs par paziņu, ja vien jūs neuzsākat conttēlot. Ja jūs ierosināt contakts, es īsi runāšu un aprakstīšu jūs kā paziņu, kuru satiku caur citām paziņām, ja jautās. Ja jautās, kā mēs iepazināmies, es lūgšu jums paskaidrojumus.

Es to daru, respektējot jūsu kā mana klienta privātumu. Jūsu informācijai es esmu diezgan publiski atklāts par savu profesionālo profilu kā erotiskā ķermeņa darbinieka un seksa trenera, tāpēc, ja vēlaties mani šādā veidā identificēt, jūtieties brīvi. Esmu pazīstams arī kā neerotisks ķermeņa darbinieks, dzīves treneris un enerģijas dziednieks, tāpēc atzīmējiet mani arī šajās gaismās. One Way Touch Es visu savu darbu veicu pilnībā ģērbies, un visas manas sesijas ir vienvirziena pieskāriens (no manis uz jums). 

Lai gan es novērtēju, ka daudzi tantras praktizētāji izmanto interaktīvu darbu, lai atbalstītu erotisko komunikāciju, mans darbs atvieglo jūsu saziņu ar sevi, ar savu ķermeni un erotisko enerģiju, kas tajā pārvietojas.

Citiem vārdiem sakot, manas sesijas ir vērstas uz to, lai jūs "izkļūtu no prāta" un "iekļūtu ķermenī". Daudzi no mums lielāko daļu savas dienas dzīvo prātā un ir aizmirsuši, kā ir klausīties savu ķermeni. Atbrīvojoties no sava ķermeņa, mēs ierobežojam arī baudu, zināšanas un gudrību, kas ķermenim jādala ar mums.

Tāpat kauns, kas saistīts ar masturbāciju, nozīmē, ka daudzi no mums tikai zina, kāda ir erotiskā enerģija, kad esam kopā ar partneri. 

Uzmanība, ko mēs pievēršam savstarpējai baudai, bieži nozīmē, ka mēs ierobežojam savu spēju saņemt baudu. Saglabājot sesiju vienvirziena pieskārienu, jūs varat koncentrēties uz ieklausīšanos savā ķermenī un izbaudīt erotiskās enerģijas piedāvāto baudu.

Masāžas veidi

Featured saraksti

Turklāt, saņemot erotisku pieskārienu no otra bez nepieciešamības atbildēt, jums ir iespēja paplašināt savu erotisko repertuāru. Elpa un skaņa Lielākā daļa sesiju sākas ar elpu, lai jūs varētu izkļūt no prāta un iekļūt ķermenī. Apzināta elpa ir ļoti vienkāršs, bet iedarbīgs veids, kā noskaņoties un ieklausīties savā ķermenī.

 

Vēl viens veids, kā palīdzēt ķermenim "runāt", ir radīt skaņas, kas jūtas pareizi, kad izelpojat. Dažiem svētu mantru skanēšana ir viens no veidiem (piem., so ham, vai ham sa ), citiem vienlīdz efektīva ir liela nopūta vai vaidēšana. Skaņas radīšana ir arī ļoti efektīvs atgriezeniskās saites mehānisms, ko piedāvāt saviem mīļotājiem, lai viņi varētu sekot jūsu neverbālajām norādēm, pastāstot viņiem, ko jūs vēlētos vairāk (vaidēt) vai mazāk (vaidēt).

 

Skaņa palīdz arī notīrīt un izkustināt smalkākas enerģijas. Es aicinu jūs radīt jums piemērotas skaņas. Ziniet, ka atrodaties atbalstošā skaņas vidē, kad apmeklējat mani. 

 

Emocionālā atbrīvošanās Daudziem cilvēkiem ir emocionāla pieredze, kad viņi saņem ķermeņa darbu. Tas, manuprāt, apstiprina uzskatu, ka mūsu emocionālā dzīve bieži atrod mājvietu mūsu ķermeņa audos (mēs glabājam problēmas savos audos).

 

Tas var notikt, ja mēs neizpaužam vai nevaram pilnībā izteikt emocijas, kad tās sākotnēji rodas. Es aicinu jūs ļaut sev "būt kopā" ​​ar visu, kas var notikt. Ziniet, ka man ir ērti klusēt s klātbūtnētrong emocijas, un mēs varam mainīt vai apturēt tās erotiska virsbūve (vai sesiju) jebkurā laikā, lai atbalstītu atgriešanos pie līdzsvara. 

 

Tātad, ja jums ir emocionāla pieredze, veicot ķermeņa darbus, atcerieties, ka tas ir ļoti bieži un jūs neesat viens. Emociju sajūta erotiskās masāžas laikā ir izplatīts un veselīgs impulss.

 

Ļaujiet sev sajust, kas notiek, turpiniet elpot, un enerģija galu galā mainīsies (emocijas nozīmē enerģiju kustībā) un pārvietosies. Bieži vien, ja mēs vienkārši ļaujam sajūtām rasties un paliekam saistītas ar to, kur mēs tās jūtam ķermenī (somatiskais rīks, kas plašāk apspriests vietnes somatiskās izglītības sadaļā), mēs pamanīsim, ka pēc atzīšanas tās mainās un mainās.

 

Tomēr, ja mēs pretojamies jūtām, tās saglabāsies. Ja mēs viņiem ļausim, paļaujoties, ka mēs nekad nejutīsim vairāk, nekā esam gatavi, viņi virzīsies caur mums, atbrīvojot enerģijas blokus tāpat kā viņi. Ja rezervējat sesiju ar īpašu dziedināšanas nolūku, piemēram, vēlaties apstrādāt vai izārstēt kādu konkrētu emocionālu problēmu, lūdzu, iepriekš informējiet mani, lai mēs varētu izstrādāt sesiju un telpu tā, lai nodrošinātu jums nepieciešamo atbalstu.

 

Es varu klusi turēt vietu vai atbalstīt jūs ar mutisku vai roku atbalstu, lai strādātu ar to, kas rodas geju masāžas puiši.

 

Lai gan katra sesija ir unikāla un nav paredzama, saruna pirms sesijas var mūs abus sagatavot darbam kopāether sadarbīgāk un iejūtīgāk. Autortiesības Body Rub Erotic. Apskatiet BODY EROTIC FACEBOOK LAPU

Jaunākie saraksti

Jaunākās ziņas

Trakais Nuru Londonā tagad

Slidenā Nuru masāža Londonā Ir pienācis laiks paslīdēt un šļūkt kopā ar seksīgu sievieti. Nuru masāžas saņemšana Londonā ir visintīmākā,

Lasīt vairāk »

Kā rezervēt Houston Bodyrubs tūlīt

Rezervējiet Hjūstonas ķermeņa berzes tūlīt, izmantojot vietējo Erotiskās un ķermeņa-ķermeņa masāžas direktoriju Hjūstonā, Teksasā. Šī ir ikoniska pilsēta, un tajā atrodas

Lasīt vairāk »

Kā tagad rezervēt vietnē Rub.Page?

Noklikšķiniet šeit, lai apmeklētu vietni rub.page Noklikšķiniet šeit, lai apmeklētu (rub.page) direktoriju Tas brīdis, kad jūs tiekat ierīvēts tieši īstajā vietā un tikai

Lasīt vairāk »