Nuru masāža

Sveiks! Laipni lūdzam brīnišķīgajā nuru masāžas pasaulē. Jums varētu rasties jautājums: kas ir nuru masāža? Vienkārši sakot, nuru masāža ir erotiska un jutekliska masāža, kurā tiek izmantots īpašs želejas veids, lai radītu slidenu, ķermeņa pret ķermeni pieredzi.

 

Šajā visaptverošajā rokasgrāmatā mēs apkoposim visu, kas jums jāzina par nuru masāžu. No pieredzes pamatiem līdz dažādiem nuru masāžā izmantotajiem sitieniem un paņēmieniem, mēs to visu aptversim! Tātad, kasethvai jūs vēlaties veikt nuru masāžu vai esat gatavs to piedzīvot pats, turpiniet lasīt.

 

 

Kas ir Nuru masāža?

Iespējams, jūs jau esat dzirdējuši par terminu Nuru masāža, bet kas tas īsti IR?

 

Nuru masāža ir erotiskās masāžas veids, kurā tiek izmantots viss ķermenis contdarbība starp masieri un klientu. The masieris būs pilnīgi kails, kamēr klients paliks ģērbies. Nuru masāžas izcelsme ir Japānā, un tā ir pazīstama ar savu slideno, slīdošo stilu.

 

 

Populāras Nuru masāžas metodes

Pirms sākat kļūt karsti un apgrūtināti, ir svarīgi saprast dažādās nuru masāžā izmantotās metodes.

 

Populārākā kustība ir maiga kakla un plecu saspiešana, lai atbrīvotu jebkādu spriedzi. No turienes jūs varat satvert savu partneri ar kājām, piespiežot iegurni un sēžamvietu pret tām, lai iegūtu papildu stimulāciju.

 

Nuru masāžas pamatā ir tradicionālais japāņu masāžas stils, kurā tiek izmantots visa ķermeņa contakta pieeja. Tas nozīmē, ka jūsu partneris izmantos visu ķermeni, lai jūs masētu un stimulētu. Runājiet par tuvināšanu!

 

 

Nuru masāžas priekšrocības

Jūs droši vien domājat, kādas ir nuru masāžas priekšrocības.

 

Nu, ļaujiet mums jums pastāstīt. Nuru masāža var palīdzēt mazināt stresu, atslābināt saspringtos muskuļus un uzlabot miega kvalitāti. Turklāt tas var būt lielisks veids, kā sazināties ar savu partneri un piedzīvot jaunu tuvības līmeni.

 

 

Atrodiet uzticamu Nuru masāžas pakalpojumu sniedzēju

Ir pienācis laiks atrast uzticamu Nuru masāžas pakalpojumu sniedzēju. Lūk, tā kā pieprasījums pēc nuru masāžas ir sācis pieaugt, pieaug arī masāžas pakalpojumu sniedzēju skaits, kas to piedāvā! No vietējiem pakalpojumu sniedzējiem līdz starptautiskiem pakalpojumu sniedzējiem ir daudz iespēju, no kurām izvēlēties.

 

Populāras vietnes, piemēram RubPage un Bodyrub.xxx piedāvā lieliskus masāžas pakalpojumu sniedzēju sarakstus jūsu reģionā. Ja meklējat plašāku izvēli, pārbaudiet NuruStudio.com un Honest Massage — abi ir katalogi, kas nodrošina padziļinātu sarakstu ar masāžas pakalpojumu sniedzējiem no visas pasaules.

 

Neatkarīgi no vietnes, kuru izvēlaties, pirms tikšanās rezervēšanas vēlreiz pārbaudiet, vai pakalpojumu sniedzējs ir īsts un kvalificēts!

 

Gatavošanās Nuru masāžas sesijai

Labi, tagad, kad jūs zināt visu par Nuru masāžas pamatiem un to, kas sagaidāms sesijas laikā, ir pienācis laiks sākt tai gatavoties! Pirmkārt un galvenokārt, pirms ierašanās uz tikšanos noteikti paņemiet jauku, karstu dušu. Tas atbrīvos no ķermeņa sviedriem un eļļām, kas varētu traucēt masāžas pieredzi.

 

Nākamais ir radīt relaksējošu atmosfēru telpā, kurā saņemsiet masāžu. Aptumšojiet gaismu un iededziet dažas aromātiskas sveces, lai palīdzētu jums iejusties šajā vēsajā un relaksējošajā noskaņā. Ak, un ja jūs patiešām vēlaties palikt autentisks Japānas izcelsmei Nuru masāža, ieslēdziet tradicionālo mūziku vai varbūt pat noskaņojieties ar sakē vai diviem!

 

 

Pēcaprūpes un atveseļošanās padomi jūsu Nuru masāžai

Pēc nuru masāžas ir svarīgi pārliecināties, ka jūs atslābināt muskuļus, izmantojot siltu eļļu. Tas palīdzēs saglabāt sesijas laikā masētās zonas mīkstas un elastīgas. Turklāt pirms masāžas ieteicams attīrīt ķermeni, jo tas palīdz atjaunot masāžas laikā zaudētās eļļas.

 

Visbeidzot, atcerieties, ka nuru masāža nav tikai prieka gūšana - tā arī veicina iekšējo dziedināšanu. Pēc nuru masāžas seansa veltiet laiku sev, lai pārdomātu, kā tā lika jums justies un kā tā var palīdzēt tikt galā ar stresu un spriedzi jūsu ikdienas dzīvē.

 

Tātad, jums ir: viss, kas jums jāzina, lai sāktu ar nuru masāžu. Vienkārši atcerieties sākumā rīkoties lēni un viegli un lietot daudz smērvielas!

Jaunākie saraksti

Masāžas veidi

Jaunākās ziņas