Erotiskā masāža

Ievads

Iedomājieties šo: jūs esat mājās, pēc garas darba dienas. Jūs esat izsmelts, bet labā nozīmē. Dienas stress ir izkusis, un jūs esat gatavs atpūtai. Jūs ieejat savā guļamistabā, un tur kāds jūs gaida. Kāds, kurš vēlas tev dāvāt tavas dzīves nakti.

Tas ir erotiskās masāžas solījums. Jutekliska, intīma pieredze, kas var atraisīt jūsu dziļākās vēlmes un fantāzijas. Ja jūs nekad iepriekš neesat izmēģinājis erotisko masāžu, tagad ir laiks izpētīt, ko tā var sniegt jūsu labā. Šajā rakstā mēs apspriedīsim erotiskās masāžas pamatus — no insultu veidiem līdz komunikācijas nozīmei. Mēs arī sniegsim dažus drošības padomus, lai gan jūs, gan jūsu partneris izbaudītu šo pieredzi droši un apzināti.

 

Kas ir erotiskā masāža?

Erotisks Nuru masāža ir veids, kā pieskarties un stimulēt viens otru intīmās attiecībās. Tas bieži tiek izpildīts efektīvi un mākslinieciski kā mīlestības filozofija. Erotiskā masāža attiecas uz tradicionālu masāžu ar "laimīgām beigām". Erotiskās masāžas mērķis nav tikai seksuāla apmierināšana, bet visa pieredze, ieskaitot masāžas sagatavošanu, došanu un saņemšanu.

 

Erotiskās masāžas priekšrocības RubPage. Ar

Erotiskā masāža ir viena no vecākajām un dabiskākajām intimitātes formām. Tas ir izmantots gadsimtiem ilgi, lai uzlabotu romantiskas un seksuālas attiecības, kā arī veicinātu fizisko un emocionālo veselību.

Erotiskajai masāžai ir daudz priekšrocību. Tas var ne tikai uzlabot jūsu seksuālo dzīvi, bet arī uzlabot garīgo veselību, palielināt asinsriti un samazināt stresa līmeni. Turklāt erotiskā masāža ir lielisks veids, kā sazināties ar savu partneri dziļākā līmenī.

Jūs varat izbaudīt šīs priekšrocības, saņemot erotisko masāžu spa vidē vai uzaicinot savu partneri veikt masāžu no mājām. Jebkurā gadījumā jūs noteikti izbaudīsit šo pieredzi!

 

Ideālas telpas izveide erotiskai masāžai

Ideālas telpas radīšana erotiskajai masāžai ir panākumu atslēga.

Jūsu telpai jābūt siltai un privātai, ar aptumšotām gaismām un relaksējošu mūziku fonā. Jūs arī vēlēsities pārliecināties, ka jums pa rokai ir visi nepieciešamie piederumi, piemēram, masāžas eļļa, sveces un ērta virsma, uz kuras jūsu partneris var atgulties.

Vissvarīgākais ir atcerēties, ka erotiskā masāža ir saistīta ar saikni. WhethJa jūs to izmantojat, lai palielinātu intimitāti savās attiecībās vai vienkārši kā veids, kā atpūsties un mazināt stresu, tas var būt brīnišķīgi juteklisks piedzīvojums jums abiem.

 

Dažādi masāžas paņēmienu veidi

Tagad apskatīsim tuvāk dažādus pieejamos erotiskās masāžas paņēmienu veidus un to, kā tās var jums palīdzēt atslēgt jūsu tuvību. Viena no populārākajām masāžām ir Tantras masāža, kas palīdz cilvēkiem vairāk sazināties ar savu garīgo un seksuālo Es. Šis masāžas veids ietver enerģijas darbu, dziļu elpošanu un ķermenis-ķermeņa conttēlot.

 

Vēl viena populāra tehnika ir zviedru masāža, kas sastāv no pieciem pamata gājieniem — effleurage (slīdēšana), petrisāža (mīcīšana), berze (šķiedrām šķērsojot), tapement (piesitiens) un vibrācija, ko izmanto, lai manipulētu ar ādu un muskuļiem. Šīs metodes var palīdzēt atslābināt ķermeni un uzlabot asinsriti.

Visbeidzot, ir astoņi erotiskās masāžas veidi, kas tiek piedāvāti lielākajā daļā salonu — japāņu Nuru masāža, jutekliskā taju masāža, Lingam masāža, Vīriešu masāža, ķermeņa masāža ar eļļu vai pūderi, ziepju plikmasāža un dušas masāža, kā arī prostatas masāža vīriešiem. Katram masāžas veidam ir savas unikālas priekšrocības, kas var palīdzēt atjaunot saikni ar savu partneri dziļākā līmenī.

 

Ēteriskās eļļas īpaši jutekliskai erotiskai pieredzei

Ja runa ir par erotiskās masāžas pieredzes uzlabošanu, ēteriskās eļļas var būt spēcīgs instruments, lai pievienotu papildu jutekliskumu. Klarsalvijas eļļa palīdz atvieglot sieviešu reproduktīvo sistēmu problēmas, kas var izraisīt lielāku uzbudinājumu un stimulāciju masāžas laikā. Lavanda ir pazīstama ar savu nomierinošo, relaksējošo smaržu, un to var izmantot arī jutekliskai masāžai. Ir teikts, ka ilangilang ēteriskā eļļa izceļ erotiskas sajūtas un uzlabo seksuālo pieredzi. Ja vēlaties kāduethTā ir patiesi unikāla un īpaša, kāpēc gan nepamēģināt sajaukt divas vai trīs no šīm ēteriskajām eļļām kopāethvai? Tas var palīdzēt radīt vēl eksotiskāku un eksotiskāku atmosfēru, kas abus partnerus liks pilnībā apmierināti!

 

Secinājumi

Laimīga un veselīga seksuālā dzīve ir ļoti svarīga ilgstošām attiecībām. Par laimi, erotiskā masāža ir lielisks veids, kā uzlabot intimitāti un atdzīvināt seksuālo dzīvi. Izpētot viens otra ķermeni un sniedzot un saņemot erotisko masāžu, pāri var no jauna atklāt aizraušanos un sajūsmu, kas viņus saveda kopā.ether, pirmkārt. Intīmā masāža ir brīnišķīgi jutekliska un intīma pieredze, kas var tuvināt pārusether un pievienojiet savai seksuālajai dzīvei pikantu.

Jaunākie saraksti

Masāžas veidi

Jaunākās ziņas