Jūs varat viegli iegādāties un nosūtīt jebkuru summu Bitcoin (BTC) izmantojot
Debetkartes/kredītkartes vai bankas pārskaitījumi (ACH)
šajās uzticamajās lietotnēs/vietnēs, kā arī daudzās citās:

Masāžas pakalpojumu sniedzējiem

Absollieliski! Katrai reklāmai jums būs jāiegādājas atsevišķs iepakojums. Jūs varat tos viegli pārvaldīt savā Mans Profils.

Nē tu nevari! Tavā dashdēlis jūs varat contrullējiet savus sarakstus un paketes. Varat deaktivizēt savu ierakstu un pievienot šai aktīvajai pakotnei citu ierakstu. Viens iepakojums = viens komplekts. Jums var būt viens ieraksts (pakete) vai vairāki.

Maksāt ar kriptovalūtu ir daudz vieglāk, nekā jūs domājat. Ir daudz pakalpojumu, vietņu un lietotņu, kas ļauj iegādāties jebkādu daudzumu Bitcoin un pēc tam nosūtiet to vai maksājiet ar to tieši no viņu saskarnes. Mūsu klientiem patīk izmantot tādas lietotnes kā CASH APP un CRYPTO.COM, kā arī citas.

Mūsu vietne ik pēc dažām minūtēm atsvaidzina savu datubāzi. Lūdzu, ļaujiet jūsu kriptovalūtu maksājumam norēķināties un mūsu sistēmai atjaunināt meklēšanas rezultātus. Visilgāk tas var aizņemt līdz divām stundām. Lūdzu, mēģiniet notīrīt pārlūkprogrammas vēsturi/sīkfailus/kešatmiņu. Vai vienkārši pārbaudiet no citas ierīces. 

Apsveriet iespēju iegūt a IETEICAMĀS iepakojums. Mēs padarīsim jūsu ierakstu redzamu vietnē GALVENĀ LAPA un virsū jūsu PILSĒTAS LAPA + jūsu ieraksts tiks uzskaitīts kopā ar citiem regulāri saraksti tavā pilsētā. Tas nodrošina, ka jūsu ieraksts tiek rādīts vismaz trīs reizes vienā meklēšanā.

Mēs uzlabojām savu sistēmu, un tagad jūsu pakotne tiks aktivizēta dažu minūšu laikā. Jūs vienmēr varat sazināties ar mums, ja jūsu sūtījumam nepieciešama tūlītēja uzmanība. 

Masāžas klientiem

Vienmēr contrīkojieties tieši ar pakalpojumu sniedzēju. Mēs nekad nesniegsim jums nekādu papildu informāciju par pakalpojumu sniedzējiem. Mēs neesam saistīti ar pakalpojumu sniedzējiem. Mēs neesam “viņu aģentūra”. Katram ierakstam ir “Contrīkojies mani” lodziņā.

Ziņojiet par tiem mums! Katram ierakstam ir poga Ziņot. Lūdzu, nekļūt par krāpniecības upuri un NEKAD NESŪTĪT PRIEKŠAPMAKSĀJUMU. Ja jums ir jāatstāj kāda pateicība par sniegto pakalpojumu lūdzu, dariet to tikai klātienē. RubPage.com neapstrādā un nav atbildīgs par finanšu apmaiņu starp pakalpojumu sniedzēju un viņu klientu. 

Nav par ko uztraukties! Maksāt ar kriptovalūtu ir daudz vieglāk, nekā jūs domājat. Ir daudz pakalpojumu, vietņu un lietotņu, kas ļauj iegādāties jebkādu daudzumu Bitcoin un pēc tam nosūtiet to vai maksājiet ar to tieši no viņu saskarnes. Mūsu klientiem patīk izmantot tādas lietotnes kā CASH APP un CRYPTO.COM, kā arī citas.

Mūsu vietne ik pēc dažām minūtēm atsvaidzina savu datubāzi. Lūdzu, ļaujiet jūsu kriptovalūtas maksājumam norēķināties, un mūsu sistēma atjauninās jūsu kontu. Tas var ilgt pat stundu. Lūdzu, mēģiniet notīrīt pārlūkprogrammas vēsturi/sīkfailus/kešatmiņu. Vai vienkārši pārbaudiet no citas ierīces. ContJa rodas problēmas, rīkojieties 24 stundas diennaktī.

Mūsu atsauksmju sistēma ir līdzīga sistēmai Google Maps. Ja pakalpojuma sniedzējam nepatīk kāda klienta atsauksme, tas ir vienkāršākais veids, kā pakalpojumu sniedzējs izveidot jaunu ierakstu, jo atsauksmes netiek noņemtas (tikai tad, ja tika kopīgota personiska/sensitīva informācija). Īsāk sakot, nē, mēs nenoņemam atsauksmes tikai tāpēc, ka pakalpojumu sniedzējam tas nepatika. Taču pakalpojumu sniedzējs var brīvi izveidot jaunus ierakstus mūsu platformā un ļaut vecajam beigties. Visas atsauksmes ir reālas un nekādā veidā nav modificētas, raksta maksas lietotāji, tāpat kā jūs.

Visi ieraksti jums ir pieejami pat tad, ja neesat reģistrējies klienta kontam. Ja vēlaties lasīt pakalpojumu sniedzēju atsauksmes un saglabāt tās kā iecienītākās, mums ir elastīgas dalības iespējas no 1 month līdz 1 gadam. Visi maksājumi ir vienreizēji, jeb vienreizējs maksājums.

Mūsu mīlošā klientu atbalsta komanda ir pieejama 24/7 līdz plkst e-pasts.