Fetiša masāža

Ievads

Jūs varētu domāt, ka fetiša masāža ir tāda pati kā jebkura cita masāža. Bet ticiet mums, tajā ir daudz vairāk! Lai patiešām gūtu maksimālu labumu no šīs unikālās pieredzes, jums ir jāzina dažas lietas.

 

Šajā rakstā mēs jums iemācīsim visu, kas jums jāzina par fetiša masāžas rezervēšanu un baudīšanu. Mēs apskatīsim visu, sākot no dažādiem pieejamajiem masāžu veidiem un beidzot ar to, ko jūs varat sagaidīt sesijas laikā. Tātad, kasether, jūs pirmo reizi esat mazohists vai pieredzējis kinksters, lasiet tālāk, lai iegūtu visu nepieciešamo informāciju, lai gūtu labāko iespējamo fetiša masāžas pieredzi!

 

Kas ir fetiša masāža?

Tātad jūs esat nolēmis uzlabot savu masāžas spēli un izpētīt fetiša masāžas pasauli. Bet kas, pie velna, tieši tas ir?

 

Vienkārši sakot, fetiša masāža ir tumšās tantras veids, kas griežas ap konkrētiem fetišiem. Un, lai gan uz šo jautājumu nav viennozīmīgas atbildes, fetiši var būt dažādi, sākot no tik vienkāršām lietām kā pēdas un mati, līdz ekstrēmākām aktivitātēm, piemēram, zelta lietusgāzēm un verdzībai.

 

Par laimi, ja jūtaties mazliet apmaldījies, Karma Tantric jums ir parūpējies. Viņu Fetiša masāžas pakalpojums piedāvā padziļinātu informāciju par 40 dažādiem fetišiem, lai jūs varētu izpētīt, kas jūs ieslēdz (un varbūt pat izmēģinātethjauns).

 

Kādi ir dažādi fetiša masāžas veidi?

Tātad jūs domājat izmēģināt fetiša masāžu? Izcila izvēle! Ir bezgalīgas iespējas, kad runa ir par kaprīzām masāžām, un katra no tām var būt tik unikāla, cik jūs un jūsu partneris vēlaties.

 

Lai sniegtu jums labāku priekšstatu par to, kas ir tur, šeit ir īss pārskats par populārākajiem fetiša masāžas veidiem:

 

Tantras masāža ir saistīta ar juteklisku un erotisku pieskārienu saplūšanu ar garīgo dziedināšanu. Ja meklējat dziļi intīmu pieredzi, šī masāža ir paredzēta jums.

BDSM masāža ir lieliski piemērota tiem, kam patīk verdzība un disciplīna. Papildus parastajiem masāžas sitieniem sagaidiet pērienu, pēršanu un elektrostimulāciju.

 

Kinky masāža ir lieliski piemērota tiem, kas vēlas no visa kaut nedaudz. Šis masāžas veids ietver dominēšanas un padevības elementus, lomu spēles un sajūtu atņemšanu.

 

Visbeidzot, pēdu fetiša masāža ietver pēdu pielūgšanu, izmantojot masāžu, skūpstīšanu un smaržu. Ja jums ir kāju fetišs, šī masāža noteikti ir jums!

 

Tātad, kāda veida Nuru masāža ir piemērots tieši tev? Tas viss ir atkarīgs no jums! Vienkārši neaizmirstiet sazināties ar savu partneri un pirms darba sākšanas pārliecinieties, vai visi ir vienā pusē.

Fetiša masāžas priekšrocības

Tātad jūs domājat pacelt savu fetiša masāžu uz nākamo līmeni? Lieliski! Bet, pirms dodaties tālāk, ir dažas lietas, kas jums jāzina.

 

Pirmkārt un galvenokārt, fetiša masāžas sniedz iespēju pārvarēt jebkuru apspiestu seksualitāti un traumu, ko jūs, iespējams, nēsājat. Tie var arī palīdzēt jums izbaudīt tuvību un uzmanību tādā veidā, kas, iespējams, nav iespējams ar tradicionālajām masāžām. Turklāt fetiša masāžas piedāvā daudz detaļu, kas var īstenot jūsu fantāzijas. Ja ir kādsethJa jūs interesē, jūsu masiere ar prieku sniegs jums pienākumu.

 

Kā izvēlēties profesionālu masieri fetiša masāžai

Tātad, jūs esat gatavs pacelt savu fetiša masāžas pieredzi uz nākamo līmeni, vai ne? Tas ir lieliski! Pirmais solis ir atrast profesionālu masāžas terapeitu, kurš ievēro klienta robežas un ievēro visus drošības protokolus. Varat sākt, izpētot masāžas pakalpojumus un lasot klientu atsauksmes tiešsaistē. Svarīgi ir arī atrast masāžas terapeitu ar specializētām iemaņām fetiša masāžai. Uzdodiet jautājumus par viņu akreditācijas datiem, pieredzi un kādiem konkrētiem fetišu veidiem viņi specializējas.

 

Kad esat paveicis mājasdarbu un izvēlējies savām vajadzībām piemērotāko masāžas terapeitu, ir pienācis laiks sagatavoties pārsteidzošai sesijai, kas izvedīs jūs no šīs pasaules!

 

Drošības padomi fetiša masāžas baudīšanai ASV

Vai esat gatavs nodoties fetiša masāžai? Lieliski! Pirms došanās ienirt, šeit ir daži drošības padomi, kas jums jāpatur prātā.

 

Rezervējot fetiša masāžu, noteikti iepazīstieties ar pakalpojumu sniedzēja atsauksmēm tiešsaistē un pat zvaniet, lai uzdotu jautājumus. Turklāt ir svarīgi pārliecināties, ka viņiem ir laba reputācija un viņi ievēro visus drošības protokolus.

 

Ja vēlaties veikt kādu roku fetiša izpēti, pārliecinieties, ka zināt, ko vēlaties — tas var ietvert roku darbu veikšanu vai partnera pakļaušanu pirkstiem. Tomēr, saņemot savu masāžas terapeits lai strādātu pie saviem dzimumorgāniem, labāk neminēt to konkrēto atrašanās vietu — tā vietā nosakiet apgabalu, kurā nepieciešams darbs, neprecīzi nekonkrētējot. Tādā veidā jūs varat būt pārliecināti, ka gan jūs, gan jūsu terapeits sesijas laikā būsiet drošībā.

 

FAQ par fetiša masāžu plkst Rubpage. Ar

Tātad, jūs esat domājis par fetiša masāžas izmēģināšanu, taču jums ir daži jautājumi. Neuztraucieties – mums ir visas atbildes! Šeit ir daži no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par fetiša masāžu vietnē RubPage. Com.

Pirmkārt, var būt fetiša masāža adapielāgota individuālajām vēlmēm? Absollieliski! Fetiša masāžas var pielāgot jūsu īpašajām vēlmēm un piedāvāt izcilu pieredzi neatkarīgi no tā, kas peld jūsu laivā. Whethvai jūs aizraujas ar vieglu pērienu vai pilnu lomu spēli, RubPage ir ieguvis tevi.

 

Un kādi masāžas pakalpojumi ir pieejami RubPage? Mums ir dažādas iespējas, tostarp tantriskās, nuru, dziļo audu un zviedru masāžas, tāpēc ir viegli atrastethtas ir ideāli piemērots jums! Un ar pasaules erotiskās masāžas katalogu, no kuriem izvēlēties, jums nekad netrūks aizraujošas jaunas pieredzes.

Secinājumi

Tātad, jums tas ir: viss, kas jums jāzina fetiša masāža. Mēs ceram, ka jums būs tikpat jautri to izmēģināt, kā mēs par to rakstījām!

 

Atcerieties, vienmēr esiet drošs un vienprātīgs, un izklaidējieties!

 

Jaunākie saraksti

Masāžas veidi

Jaunākās ziņas