Erotiskā masāža sievietēm

Jūs esat pelnījuši izbaudīt savu ķermeni, iegūstot erotiskā masāža sievietēm. Jūs esat pelnījuši izklaidi, kas rodas, to izpētot un atklājot jaunus veidus, kā izbaudīt baudu. Jūs esat pelnījuši rezervēt savu juteklisko masāžu.

Nuru masāža ir jutekliska, erotiska masāžas forma, kas vērsta uz visu ķermeni, ne tikai uz dzimumorgāniem. Tas ir brīnišķīgs veids, kā sazināties ar savu ķermeni un partneri. Tas var būt tik vienkāršs vai tik sarežģīts, cik vēlaties, un to var pielāgot, lai tas atbilstu jūsu īpašajām vajadzībām un vēlmēm.

Ja jūs interesē erotiskā masāža, bet nezināt, ar ko sākt, šis raksts ir paredzēts jums. Es jūs iepazīstināšu ar erotiskās masāžas pamatiem un palīdzēšu jums sākt pašam sevis izzināšanas ceļojumu.

 

Kas ir erotiskā masāža sievietēm?

Vai jūs interesē erotiskā masāža sievietēm?

Šis masāžas veids ir lielisks veids, kā sievietēm lietot contsavu prieku un izpētīt savu seksualitāti drošā, ērtā vidē. Erotiskā masāža sievietēm var būt ļoti relaksējoša un vienlaikus modinoša!

Parasti jutekliskā masāža izmanto contuz darbībām balstītas metodes, piemēram, viegls pieskāriens, berzēšana un mīcīšana, lai stimulētu ķermeni. Šis masāžas veids ir pieejams kā sieviešu masāža ar laimīgām beigām, un tas var būt lielisks veids, kā izpētīt savu seksualitāti un uzzināt, kas jūs aizrauj.

 

Erotiskās masāžas priekšrocības

Erotiskās masāžas baudīšanai ir daudz priekšrocību. Tas ne tikai jūtas lieliski, bet arī var stiprināt imūnsistēmu, mazināt sāpes un palīdzēt intensīvāk izjust baudu.

Turklāt erotiskas masāžas veikšana ir lielisks veids, kā parādīt savam partnerim, cik ļoti jūs par viņu rūpējaties. Tas var palīdzēt veidot tuvību un saikni, kā arī var būt ļoti spēcinoša pieredze abiem partneriem.

 

Gatavošanās erotiskajai masāžai

Tātad, vai esat gatavs izmēģināt erotisko masāžu? Lieliski! Lai sagatavotos, ir jāveic dažas lietas.

Pirmkārt, iestatiet noskaņojumu. Aptumšojiet gaismu, iededziet dažas sveces un ieslēdziet relaksējošu mūziku. Tas palīdzēs jums noskaņoties un liks jums justies brīvākam.

Otrkārt, pārliecinieties, ka jums ir īsta masāžas eļļa. Tas palīdzēs samazināt berzi un padarīs pieredzi patīkamāku.

Treškārt, sākums un contlēnām ievadiet. Erotiskā masāža ir saistīta ar laika pavadīšanu un katra mirkļa izbaudīšanu. Ja dodaties pārāk ātri, jūs palaidīsit garām visu prieku!

 

Sesijas noskaņojuma noteikšana

Tagad, kad zināt, kas ir erotiskā masāža un tās sniegtās priekšrocības, parunāsim par noskaņojuma noteikšanu. Galu galā šī nav tikai jebkura masāža — tā ir jutekliska pieredze! Tāpēc noteikti izveidojiet atmosfēru, kas palīdzēs jums atpūsties un vienkārši izbaudīt mirkli.

Sāciet ar gaismas aptumšošanu un nomierinošas mūzikas atskaņošanu, lai radītu mierīgu noskaņu. Lūdziet partnerim novilkt drēbes un apgulties ar seju uz leju ērtā, stingrā gultā. Pēc tam izkaisiet sveces un vīraks pa istabu, lai iegūtu papildu atmosfēras slāni. Kad viss ir savās vietās, beidzot varat sēdēt un baudīt šovu!

 

erotiskā masāža sievietēm

 

Kā pajautāt savam masāžas terapeitam, ko vēlaties

Labi, tagad par vissvarīgāko jautājumu: kā pārliecināties, ka masāžas terapeits sniedz tieši to, ko vēlaties? Vispirms ziniet, ka ir pilnīgi normāli justies mazliet neērti, uzdodot jautājumus par tik sensitīvu tēmu. Tomēr atcerieties, ka viss, kas liek jums justies neērti, iespējams, ir tas pats, kas liek justies neērti citām sievietēm, tāpēc nebaidieties atklāties un godīgi sarunāties ar savu. masāžas terapeits.

Ir arī svarīgi skaidri norādīt, kuras sava skaistā ķermeņa privātās daļas vēlaties iekļaut jutekliska masāža— vai nav iekļauts, ja vēlaties. Vienkāršu, bet labi izvēlētu jautājumu uzdošana ir arī lielisks veids, kā nodrošināt, ka jūsu bodyrub masāža ir pielāgota tieši tam, ko jūs gaidāt. Un, protams, arī jūsu masāžas terapeits vienmēr uzdos daudz jautājumu, lai pārliecinātos, ka sesijas laikā viss jums ir drošs un ērts.

 

Pēcaprūpes un pašaprūpes padomi

Pirmkārt, apsveicam ar pirmo soļu speršanu, lai izpētītu savu prieku. Pēcaprūpe ir svarīga jebkuras masāžas sastāvdaļa, un tā var palīdzēt mazināt jebkādu stresu vai spriedzi, kas pēc tam var palikt jūsu ķermenī. Glāstīšana ir lielisks veids, kā novērst stresu un palielināt tuvību ar savu partneri, taču tas nav nepieciešams, ja nejūtaties apmierināti ar to.

Varat arī praktizēt pēcmasāžas pašapkalpošanās rituālus, piemēram, dzert daudz ūdens, lai palīdzētu izvadīt toksīnus, kas varētu būt izdalīti masāžas laikā, un siltā vannā vai dušā. Vai arī apsveriet iespēju sarunāties ar savu partneri par to, kas jums abiem patika šajā sesijā.

Iekļaujot šos padomus savā erotiskā masāža rituāls, varēsi uzņemt pilnu contjūsu prieks!

 

Tātad, jums tas ir: jūsu pašu ceļvedis, kā dot un baudīt a Nuru masāža. Ja jūtaties uzdrīkstēties, kāpēc gan nepamēģināt? Jūs varat vienkārši atklāt, ka jums tas patīk. Rubpage. Ar

Jaunākie saraksti

Masāžas veidi

Jaunākās ziņas