Yoni masāža

Termins joni un tā atvasinājumi parādās senajā medicīnā un ar ķirurģiju saistītos sanskrita tekstos, piemēram, Sushruta Samhita un Charaka Samhita. Šajā context, yoni plaši apzīmē "sieviešu dzimumorgānus un vairošanās orgānus". Saskaņā ar indologu Rahul Das un Gerrit Meulenbeld, kas pazīstami ar saviem senās sanskrita medicīnas un citas literatūras tulkojumiem un apskatiem, teikto, yoni “parasti apzīmē maksts vai vulvas, tehniskā nozīmē kopā ar tām ietver arī dzemdi; turklāt yoni-can dažkārt nozīmē arī vienkārši “dzemde, dzemde”, lai gan tas to dara salīdzinoši reti”. Saskaņā ar Amit Rupapara et al., yoni-roga nozīmē "ginekoloģiski traucējumi" un yoni-varti nozīmē "maksts svecīte". Charaka Samhita savu 30. nodaļu Chikitsa Sthana velta yoni-vyapath jeb “ginekoloģiskiem traucējumiem”.

 

Saskaņā ar indologu Konstances Džounsas un Džeimsa D. Raiena teikto, joni simbolizē sievietes principu visās dzīvības formās, kā arī “Zemes sezonālos un veģetatīvos ciklus”, tādējādi ir kosmoloģiskas nozīmes emblēma. Joni ir metafora dabas vārtiem uz visiem dzimušajiem, īpaši hinduisma šaktisma un šivisma tradīcijās, kā arī ezotēriskajās Kaula un Tantras sektās. Yoni together ar lingamu ir simbols prakriti, tā cikliskajai radīšanai un dissolucija. Kā norāda Korīna Dempsija – reliģijas studiju profesore, joni hinduismā ir “anikoniska dievietes forma”, sievišķais princips Šakti.

Masāžas veidi

Featured saraksti

 

Koloniālā laikmeta arheologi Džons Māršals un Ernests Makkejs ierosināja, ka daži noslīpēti akmeņi ar caurumiem, kas atrasti Harapanas vietās, varētu liecināt par yoni-linga pielūgsmi Indas ielejas civilizācijā. Tādi zinātnieki kā Arturs Levellins Basams apstrīd whether šādi artefakti, kas atklāti Indas ielejas arheoloģiskajās vietās, ir joni. Piemēram, Džonss un Raiens apgalvo, ka lingam/yoni formas ir atgūtas no arheoloģiskajām vietām Harapā un Mohendžodaro, kas ir daļa no Indas ielejas civilizācijas. In contRast, Džeina Makintoša norāda, ka nogriezti gredzenu akmeņi ar caurumiem kādreiz tika uzskatīti par, iespējams, joni.

 

Vēlāki atklājumi Dholaviras vietā un turpmākie pētījumi ir pierādījuši, ka tie bija pīlāru komponenti, jo "nogrieztie gredzenu akmeņi ar caurumiem" ir neatņemamas stabu arhitektūras sastāvdaļas. Tomēr, norāda McIntosh, šo struktūru izmantošana arhitektūrā neizslēdz to vienlaicīgu reliģisko nozīmi kā joni.

 

Šaivismā, dievam Šivam veltītajā sektā, Šakti ir viņa dzīvesbiedre, un abiem ir anikonisks attēlojums: lingam par Šivu, joni par Šakti. Joni ikonogrāfija parasti tiek attēlota horizonta formāontsabiedrotā novietota apaļa vai kvadrātveida pamatne ar lūpu malu un atveri centrā, parasti ar cilindrisku lingamu. Bieži vien šīs pamatnes viena puse stiepjas uz sāniem, un šo projekciju sauc par yoni-mukha. Alternatīvs yoni simbols, kas parasti sastopams indiešu mākslā, ir lotoss, ikona, kas atrodama tempļos.

 

Lajja Gauri ir sena ikona, kas ir atrodama daudzos ar Devi saistītos tempļos visā Indijā, un viena, kas ir atklāta vairākās arheoloģiskajās vietās Dienvidāzijā. Ikona apzīmē yoni, bet ar vairāk context un sarežģītība. Saskaņā ar mākslas vēsturnieces Kerolas Bolonas teikto, Lajja Gauri ikona laika gaitā attīstījās, palielinoties sarežģītībai un bagātībai. Tā ir auglības ikona un simbolizē mātes zemes, kas ir “visas dzīvības, dzīvnieku un augu elementārais avots”, atdzīvinātājs un “visas dzīvības atbalsts”, radošo un atjaunojošo spēku.

 

Agrākie attēlojumi bija anikoniskā poda varianti, otrajā posmā tas tika attēlots kā trīsdimensiju mākslas darbs ar bez sejas vai rokām, bet ar lotosa galvu, kurā bija iekļauts joni, kam hronoloģiski sekoja trešais posms, kurā lotosa galvai tika pievienotas krūtis un rokas. figūra. Pēdējais posms bija antropomorfa tupoša kaila dieviete, kas tur lotosu, un lauksaimnieciskas pārpilnības motīvi, kas izkliedēti, parādot viņas joni tā, it kā viņa dzemdētu vai seksuāli gatava pēcnācējiem. Pēc Bolona domām, dažādie Lajja Gauri anikoniski un antropomorfi attēlojumi ir simboli “Prithvi (Zemes) joni”, viņa kā dzemde.

Rezervējiet savu yoni masāžu RubPage!

Jaunākie saraksti

Jaunākās ziņas

Trakais Nuru Londonā tagad

Slidenā Nuru masāža Londonā Ir pienācis laiks paslīdēt un šļūkt kopā ar seksīgu sievieti. Nuru masāžas saņemšana Londonā ir visintīmākā,

Lasīt vairāk »

Kā rezervēt Houston Bodyrubs tūlīt

Rezervējiet Hjūstonas ķermeņa berzes tūlīt, izmantojot vietējo Erotiskās un ķermeņa-ķermeņa masāžas direktoriju Hjūstonā, Teksasā. Šī ir ikoniska pilsēta, un tajā atrodas

Lasīt vairāk »

Kā tagad rezervēt vietnē Rub.Page?

Noklikšķiniet šeit, lai apmeklētu vietni rub.page Noklikšķiniet šeit, lai apmeklētu (rub.page) direktoriju Tas brīdis, kad jūs tiekat ierīvēts tieši īstajā vietā un tikai

Lasīt vairāk »