Biseksuāla masāža

Ievads

Jūs apsverat iespēju veikt biseksuālu masāžu, un jums ir daži jautājumi. Būsim godīgi, ir daudz lietu, par kurām jādomā, kad runa ir par kaut koethtik intīma kā šī. Bet neuztraucieties, mēs esam šeit, lai palīdzētu. Šajā rakstā mēs apskatīsim visu, kas jums jāzina par biseksuāļiem Nuru masāža: no pamatiem līdz sarežģītākām tēmām.


Tātad, kāpēc gan nesākt? Mēs atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem un palīdzēsim jums izlemt, vai biseksuāla masāža jums ir piemērota.


Kas ir biseksuāla masāža?

Tātad, kas ir biseksuāla masāža? Biseksuāla masāža ir papildu/bezmaksas masāža, ko mājās veic masāžas terapeits. To var izdarīt ar diviem pretēja vai viena dzimuma cilvēkiem. Ir daudzas vietas, kas piedāvā biseksuālu masāžas pakalpojumus.


Biseksuālās masāžas priekšrocības

Biseksuālajai masāžai ir daudz priekšrocību. Tas ne tikai samazina rētaudi un uzlabo skābekļa un asinsriti, bet arī ir daļa no trīsvirzienu terapeitiskās komandas. Tas nozīmē, ka jūs saņemat divas labsajūtas masāžas sesijas uz vienu metruonth ar 5% samazinātu likmi.


Kā atrast labāko biseksuālo masāžas pakalpojumu sniedzēju

Ja meklējat lielisku biseksuālu masāžu, vislabāk ir doties uz tādu lielu pilsētu kā Ņujorka. Šeit jūs atradīsit milzīgu skaitu vīriešu masāžas grupu vietnē Meetup. Šajās grupās ir tūkstošiem dalībnieku, tāpēc jūs noteikti atradīsit kādu, kas spēs apmierināt jūsu vajadzības.


Ņujorkā ir arī daži no vislabāk novērtētajiem geju masāža spa valstī. Ja meklējat erotisku un juteklisku pieredzi, šos spa noteikti ir vērts pārbaudīt. Tātad, kas ir sagaidāms biseksuālās masāžas sesijas laikā? 


Rezervējot biseksuālu masāžu, ir svarīgi saprast, kas tiek gaidīts sesijas laikā. Lai gan jutekliskā masāža neietver orālu vai iekļūšanu, tā ietver tādus paņēmienus kā mīcīšana, stiepšana un ilgi plūstoši gājieni uz ķermeņa ar eļļu vai losjonu.


Masāžas terapeits izmantos savas zināšanas, lai pielāgotu sesiju tā, lai koncentrētos uz spriedzes un stresa zonām, lai izraisītu relaksāciju.

Ir svarīgi apzināties profesionālo etiķeti, kas ir saistīta ar a biseksuāla masāža sesija. Ja sesijas laikā esat uzbudināts, neuztraucieties: jūsu terapeits ir apmācīts profesionāli rīkoties šajās situācijās un nodrošinās, ka jūs visu laiku jūtaties ērti.


Papildus jutekliskām masāžām, piemēram, biseksuālām masāžām, sporta masāžas ir ieteicamas arī aktīviem indivīdiem; šīs sesijas palīdz gūt labumu no iknedēļas vai divu nedēļu sesijām sportistiem, kuri vēlas sasniegt maksimālu sniegumu.


Atbrīvojieties no stresa un trauksmes, izmantojot biseksuālu masāžu

Stresa mazināšana ir viena no svarīgākajām biseksuālās masāžas priekšrocībām. Ja meklējat veidu, kā dabiski pārvaldīt savu stresu un trauksmi, šī masāžas terapija varētu būt tieši tas, kas jums nepieciešams! Vietnē Pornhub.com ir pieejami daudzi video par lesbiešu stresa masāžu, lai jūs varētu tos izmēģināt ērti savās mājās. Vai arī, ja vēlaties profesionālu masieri, Denverā (CO) ir pieejami daudzi gejiem draudzīgi masieri, kuri specializējas šāda veida masāžās.


Ir pat dažiethTo sauc par minoritāšu stresa modeli, kas stresa pārvaldības programmā iekļauj HIV pozitīvu geju/biseksuālu vīriešu pieredzi. Ir pierādīts, ka šāda veida terapija ir ārkārtīgi efektīva, lai mazinātu trauksmi un depresiju cilvēkiem, kuri ir piedzīvojuši diskrimināciju un stigmatizāciju savas seksuālās orientācijas dēļ. Tātad, ja jūs meklējat veidu, kā tikt galā ar stresu, kas saistīts ar jūsu seksualitāti, biseksuāla masāža ir lieliska iespēja!


Bieži uzdotie jautājumi par biseksuālām masāžām

Tagad, kad esam apskatījuši biseksuālo masāžu un to, kas tā ir, atbildēsim uz dažiem visbiežāk uzdotajiem jautājumiem.


Pirmkārt, vai biseksuālā masāža ir erotiska un jutekliska pieredze? Jā! Biseksuāla masāža var būt neticami patīkama un stimulējoša. Tas var arī palīdzēt samazināt rētaudi un uzlabot asins un skābekļa cirkulāciju visā ķermenī, kas var izraisīt paaugstinātu enerģijas līmeni.


Vēl viens izplatīts jautājums ir par to, kā tiek apstrādāti maksājumi? Parasti priekšroka tiek dota skaidrai naudai, lai aizsargātu visu iesaistīto personu privātumu, apmeklējot geju pirti vai spa. Tomēr var būt iespējams maksāt ar kredītkarti, ja tā ir pieejama iestādē.


Secinājumi

Kopumā, ja jūs interesē biseksuāla masāža, jums nav jākautrējas! Brīnišķīgā pasaule RubPage ir šeit, lai palīdzētu jums sazināties ar visu dzimumu un orientāciju masieriem un masieriem, lai jūs varētu atrast perfektu masāžu savām vajadzībām. Whether, jūs meklējat juteklisku pieredzi vai kaut ko cituethnedaudz vairāk hardcore, tur ir dažiethvisiem RubPage. Tātad, ko jūs gaidāt? izpēti iespējas jau šodien!

Jaunākie saraksti

Masāžas veidi

Jaunākās ziņas