Yoni masāža

Ievads

Sveiki, un laipni lūdzam RubPage. Šodien mēs runāsim par yoni masāža. Yoni ir sanskrita vārds, kas nozīmē "svēta telpa". Kad mēs runājam par joni, mēs runājam par sieviešu dzimumorgāniem.

 

Yoni masāža ir ārstnieciska māksla, ko var izmantot, lai veicinātu labāku seksuālo veselību un vispārējo labsajūtu sievietēm. Tā ir neticami intīma pieredze, un to vislabāk var veikt uzticams partneris vai draugs. Ja jūs ieintriģē ideja par joni masāžu vai vēlaties uzzināt par to vairāk, turpiniet lasīt!

 

Kas ir Yoni masāža

Tātad, kas ir joni masāža? Īsāk sakot, tas ir veids jutekliska masāža kas aptver visu ķermeni, ieskaitot maksts, krūtis un anālo atveri. Lai gan tas var izklausīties nedaudz biedējoši, yoni masāža ir lieliski relaksējoša un dziedinoša pieredze, ja tā tiek veikta pareizi.

 

Joni masāža bieži ir daļa no tantriskās prakses, un tiek uzskatīts, ka tā ir noderīga gan vīriešiem, gan sievietēm. Tas var palīdzēt palielināt seksuālo uzbudinājumu, uzlabot libido un radīt dziļākas attiecības starp partneriem. Yoni masāža ietver arī pieskārienu, dziļu elpošanu un pirkstu iespiešanos. Ja vēlaties to izmēģināt pats, dodiet RubPage pirms!

 

Yoni masāžas priekšrocības

Joni masāžas priekšrocības ir plašas un daudzveidīgas. Iespējams, viena no nenovērtētākajām priekšrocībām ir maksts spriedzes atbrīvošana. Regulāri veicot yoni masāžu, sievietes var sagaidīt trauksmes un depresijas samazināšanos, kā arī palielinātu asins plūsmu un skābekļa cirkulāciju.

yoni masāža

Tas savukārt var uzlabot seksuālo funkciju, uzlabot reproduktīvo veselību un pat samazināt PMS simptomus. Kopumā yoni masāža nodrošina plethora ieguvumi veselībai, kas noteikti uzlabos jūsu dzīves kvalitāti.

 

Ko sagaidīt Yoni masāžas laikā

Joni masāža ir īpašs masāžas veids, kas koncentrējas uz sievietes iegurņa zonu. Joni masāžas laikā terapeits pieskarsies, dziļi elpo un, iespējams, ievietos pirkstus makstī, lai masētu joni.

 

Yoni masāžas var neticami dziedināt gan emocionālas, gan fiziskas problēmas. Tie var būt arī ļoti patīkami un relaksējoši. Papildus joni terapeits veiks arī visa ķermeņa un krūšu masāžu.

 

Atrodiet autentiskus Yoni masāžas terapeitus RubPage

RubPage ir ideāls galamērķis autentisku Yoni masāžas terapeitu atrašanai. Tipiskajai Yoni masāžas sesijai vajadzētu ilgt no 3.5 līdz 8 stundām, tāpēc ir svarīgi pārliecināties, ka sesijai izvēlaties pieredzējušu un zinošu terapeitu. Ieslēgts RubPage, varat viegli atrast iepriekšējo klientu atsauksmes par yoni masāžu Sanfrancisko, Kalifornijā, lai palīdzētu pieņemt lēmumu. Turklāt daudzi joni masāžas terapeiti mūsdienās piedāvā nuru masāžu, kas ietver iekšējo joni masāžu kā daļu no prakses.

 

Kā sagatavoties Yoni masāžas sesijai

Ja gatavojaties yoni masāžas sesijai, varat veikt dažas darbības, lai nodrošinātu visefektīvāko un patīkamāko pieredzi. Ir svarīgi sākt, jutekliski pieskaroties ķermenim un koncentrējoties uz elpu. Lai iegūtu pareizo noskaņojumu, sāciet ar dziļu izelpošanu ar savilktu kaklu, gandrīz tā, it kā nopūstu sveci. Tas palīdzēs atpūsties un atvērt jūsu joni zonu.

 

Kad esat gatavs, izveidojiet sirds formas mudru virs sava joni, kas simbolizē, ka jūs sagatavojat šo zonu dziedināšanai un enerģijas apmaiņai. Kad esat atradis pareizo elpošanas modeli un mudras novietojumu, ir pienācis laiks sākt masāžu!

 

Pēc Yoni masāžas sesijas: padomi un padomi

Pēc yoni masāžas seansa ir svarīgi paturēt prātā sasniegtos ieguvumus. Yoni masāža ir jutekliskas masāžas veids, kas palīdz veidot intīmas attiecības un stiprina saikni starp partneriem. Joni masāžas mērķis ir atslābināties un pakāpeniski veidot uzbudinājumu, izmantojot kokosriekstu eļļu vai citu smērvielu virs vēdera un iegurņa zonas.

Joni masāžas priekšrocības ietver jutīguma izpēti un nemiera mazināšanu organismā, kā arī sāpju mazināšanu seksa laikā. Tas var radīt lielāku prieku, iesaistoties seksuālās aktivitātēs, kā arī uzlabot pārliecību, kad runa ir par dažādu sajūtu izpēti ar savu partneri.

 

Secinājumi

Ja jūs interesē Yoni masāža, nav labāka veida, kā uzzināt par to, kā vien izmēģināt. Plkst RubPage, mēs atvieglojam talantīgas un pieredzējušas masieres atrašanu, kas var palīdzēt izpētīt Yoni masāžas dziedinošo spēku.

Jaunākie saraksti

Masāžas veidi

Jaunākās ziņas